20 квітня відбулася поїздка до будинку з літніми людьми, школи та дитячого садочку у селі Орлівка

КВІТНЕВА ПОЇЗДКА ДО ОРЛІВКИ!

Вже 15 років поспіль, кожної весни та осені  Інститут міжнародних відносин Київського Національного університету імені Т. Шевченка надає допомогу школі, дитячому садку та будинку ветеранів в селі Чернігівської області Орлівка.

Всього у будинку проживає 30 ветеранів  і їм було передано ліки, памперси для лежачих людей з обмеженою рухливістю, постіль, рушники, одяг, солодощі та фрукти, багато  прального порошку та миючих засобів (які є дуже необхідними)  та багато іншого. Доглядають за всіма дуже добре,  ставляться як до своїх рідних і кожному приділяють увагу і просто час для бесіди, якої, бува,  так не вистачає.  Хотілося б подякувати Людмилі Григорівні, яка завідує будинком ветеранів, адже її внесок важко переоцінити. Вона взяла на себе відповідальність доглядати за людьми у найскладніші для них часи і робить це на совість.

Діткам передали багато речей, іграшок, фруктів, солодощів, книжок, а на кошти з Благодійного ярмарку студенти придбали фарбу для ремонту будинку. (Дякуємо Олександа Кладкова та Романа Бичкова). Особливим сюрпризом для малечі став великий стіл для міні – футболу, наші хлопці його зібрали, майже за 40 хвилин J (Олександра Короткова та Ян Цимбалюк окрема подяка за такий подарунок)

Емоції залишилися найприємніші, всі ці речі ледь влізли у великий автобус та 6 машин, але ми вже збираємо все на наступну поїздку! Щиро вдячні всім, хто долучився!

Особливу подяку хотілося б висловити кафедрі іноземних мов, а саме,  завідувачу кафедри, професору Валентині Вікторівні Дайнеко, доценту Ірині Андріївні Чернусі та й взагалі усім викладачам кафедри. Директору Інститу Валерію Володимировичу Копійці, який завжду підтримує наші ініціативи. Також дякуємо за активну допомогу доценту кафедри країнознавства Наталії Федорівні Сербіній та Катерині Юріївні Сербіній. Величезний внесок здійснили всі студенти університету І-VI курсів. А саме:

Максим Павлюк (4МБ)

Сергеева Катя (5МВ)

Гаврилюк Ганна (2МБ)

Зарудна Ганна (2МБ)

1 курс "Міжнародний бізнес"

2 курс "Міжнародний бізнес"

5 курс "Міжнародне країнознавство"

Василькова Таня (3МБ)

Та нашим друзям:

Любліч Віталій

Аня Авраменко

Теличко Катя та Ростислав

Юля Коростелова

Саша Грязнова

Марія Мазіна

Катя Руденко

Дарія Вінцеславська

Андреа Лестер

Робити добро легше, ніж бути добрим.

БІЛЬШЕ ФОТО

Прес-центр ІМВ