З 2 по 6 листопада 2017 року делегація студентів ІМВ взяла участь у міжнародній освітній програмі з європейських студій, практики перекладу та парламентаризму

Делегація студентів ІМВ відвідала Шотландію

Поїздка організована у співпраці між кафедрою іноземних мов ІМВ та французькою НУО «Україна в Європі»

Головними цілями цієї навчальної подорожі було ознайомлення з роботою Парламенту Шотландії, а також відвідування шотландських вишів.

3 листопада делегація ІМВ відвідала Вишу школу соціальних та політичних наук Університету Единбург. Пані Кармен Гебхард, директор магістерських програм з європейських і міжнародних студій, розповіла про зазначені магістерські програми та можливості навчання у Единбурзькому університеті. Цікавим доповненням до візиту були розповіді двох українських студентів, які навчаються в даний момент на магістерській програмі з європейських студій.

3 листопада студенти ІМВ  побували також у Парламенті Единбургу, де прослухали цікаву розповідь про історію  шотландського парламентаризму, відновленого після референдуму 1997 року. З 2004 року шотландські парламентарі збираються у новому приміщенні, побудованого за проектом каталонського архітектора Енріка Міралеса. Українські студенти ознайомилися з цікавим архітектурним ансамблем нового парламенту і, зокрема, відвідали зал засідань.

4 листопада делегація відвідала Глазго, де відвідала комплекс історичних будівель Університету Глазго. 5 листопада студенти відвідали королівський замок у містечку Стірлінг.