2 жовтня 2017 в Інституті міжнародних відносин разом з Посольство Республіки Індія було проведено День ненасилля в честь дня народження Махатми Ганді
Були присутні представники дипкорпусу та голова ООН в Українї, студенти, школяри та гості.

Нагадаємо, що 2 жовтня у світі відзначають Міжнародний день ненасилля, започаткований за ініціативи ООН.

Міжнародний День ненасилля відзначають у день народження Махатми Ганді (2 жовтня 1869 рік)– лідера руху за незалежність Індії та засновника філософії і стратегії ненасилля.

Міжнародний день ненасилля є ще одним приводом «пропагувати гасло ненасилля, в тому числі шляхом освітньої і суспільно-роз’яснювальної роботи». У резолюції підтверджено бажання «затвердити культуру миру, терпимості, розуміння та ненасилля».

Висловлюємо подяку одному з організаторів доценту кафедри міжнародних відносин та світової політики Борділовській Олені Анатоліївні за прекрасні ініціативи.

Фото: Анна Юдіна, Бєлих Дар'я

Прес-центр ІМВ