24 січня 2018 відбувся випуск магістрів 7 англомовних програм Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Вже 5 рік поспіль ІМВ випускаємо магістрів  англомовних програм. З приємністю треба відзначити, що Інститут став першим в Університеті, який запровадив навчання студентів виключно англійською мовою. Раді та пишаємося тим, що ця ініціатива довела свою важливість і успішно розвивається – як кількісно, так і якісно. За цей час випускниками англомовних магістратур стали 332 студенти, в т.ч. 57 іноземних громадян.

Сьогодні дипломи магістрів отримує 77 випускників таких програм як «Східноєвропейські дослідження», «Міжнародні комунікації та глобальні медіа», «Міжнародний судовий процес», «Правове регулювання міжнародної торгівлі», «Європейське бізнесове право», «Міжнародне підприємництво», «Міжнародний менеджмент та маркетинг». Серед них – 15 громадян іноземних держав: Азербайджану, Грузії, Китаю, Молдови, Нігерії, Росії, Туреччини, Туркменістану, Франці,.

З великою радістю треба відзначити, що 10 випускників, у т.ч. 3 іноземних студенти отримують дипломи з відзнакою.

Бажаємо нашим випускникам-магістрам подальших професійних і творчих успіхів, удачі, здоров’я та щастя!