Скайп-конференції з представниками іноземних університетів впевнено входять у навчальну традицію студентів Інституту міжнародних відносин.

Чергову онлайн-зустріч було проведено студентами 2 курсу спеціальності «Міжнародні комунікації» з колегами з Молдовського державного університету (Кишинів), що вже є підтвердженням актуальності обраної для дискусії теми – важливості  Інтернету у житті  сучасної людини. Цього разу поговорили про нові професії, що завдячують своїм появі всесвітній мережі та розвиваються швидше, ніж ми можемо собі уявити. Захід відбувся за підтримки кафедри міжнародних медіакомунікацій і комунікативних технологій.

Про ТОП-5 актуальних кваліфікацій розповіли доповідачки зі нашого інституту – Ірина Ситнікова та Дар’я Зайчикова. Серед них назвали такі:

1.     Копірайтер;

2.     SMM-фахівець;

3.     Лідер думки (так званий Opinion Leader – людина з бездоганним авторитетом);

4.     WEB-програміст;

5.     Фактчекер, тобто той, хто перевіряє інформацію на достовірність.

Студенти з Молдови, у свою чергу, підкреслили важливість таких популярних та дуже  високооплачуваних професій, як ігровий журналіст, стрімер, адміністратор соцмереж та спеціаліст з рерайтингу.

На завершення конференції було прийнято рішення створити спеціальну спільноту на Facebook для подальшого спілкування та обміну цікавою інформацією. Адміністратором групи одноголосно обрали відданого прихильника ІТ-технологій, студента 2 курсу спеціальності МК Ігоря Чичиркозу.

Під час конференції студенти мали можливість прослухати доповіді, взяти участь в обговоренні, а також налагодити зв’язки і домовитися про продовження плідного обміну досвідом.

Автор: Анастасія Черкаська (2 МК)

Прес-центр ІМВ

Ght