18 травня професор з економіки та з політичних наук Університету Каліфорнії, Берклі Жерар Ролан провів лекцію для студентів на тему: "Understanding the Evolution of Post-communist States"

Професор Жерар Ролан очолював кафедру економіки з 2008 по 2011 рік. У 1998-1999 роках – член Центру поглиблених досліджень у сфері поведінкових наук у Стенфорді.

Пан Ролан є автором більш ніж 150 журнальних статей, розділів у книгах та книг. Його дослідження стосуються країн з перехідною економікою з початку дев’яностих: політико-економічні аспекти переходу, фінансові реформи, приватизації, реструктуризації та макроекономічні питання. Брав участь в обговореннях під час розробки інституційної структури Європейського Союзу.

Висловлюємо подяку Національний банк України у проведені подібних заходів.

Прес-центр ІМВ