30 січня 2018 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Інститутом міжнародних відносин та освітньою платформою «Legal High School».

З боку Інституту Меморандум про співробітництво підписав директор Валерій Копійка, з боку освітньої платформи «Legal High School» – її засновник Рустам Колесник.

Основним напрямом співробітництва Інституту міжнародних відносин з освітньою платформою «Legal High School» є проведення спільних освітніх заходів, спрямованих на задоволення потреб сторін у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов через розширення можливостей працевлаштування та підвищення якості освіти юристів-практиків шляхом забезпечення можливостей отримання необхідних практичних навичок і знань.

Викладачі, аспіранти та студенти Інституту міжнародних відносин отримуватимуть можливість відвідувати лекції та інші навчальні заняття і заходи, організовані «Legal High School». Інститут, в свою чергу, залучатиметься до освітніх заходів, конференцій, семінарів, організованих «Legal High School», та проводитиме з цією освітньою платформою спільні заходи.