«Я мрію, щоб у стінах ІМВ звучала надихаюча музика для наших студентів» – Валерій Копійка, директор Інституту міжнародних відносин

Осінь.  Час змін, розвитку, добрих справ та крутих проектів!

У вересні у нас з’явилися першокурсники, 427 нових студентів. Ми провели Четверту зустріч випускників ІМВ. І в котрий раз зрозуміли, що наші студенти – найкращі. Їх студентське життя має бути цікавим та насиченим. Це запорука успішного майбутнього.

У нашому Інституті навчаються найталановитіші студенти. Багато хто з них закінчив музичну школу і вміє грати на фортепіано. Чому б нам не поставити в холі Інституту рояль, щоб кожен бажаючий міг підійти та зіграти? На перервах лунала б справжня жива музика – класика або сучасні мелодії.

Напевно, багато хто з вас дивився відео в інтернеті або бачив на власні очі музичні інструменти на вокзалах і в аеропортах Праги, Парижа, Лондона, Венеції, Єревана та багатьох інших міст світу. Зіграти там може будь-хто з бажаючих. Гра окремих відвідувачів іноді просто вражає - Відео

Саме тому і виникла ідея – поставити рояль в холі Інституту.

Наш Інститут уже давно став своєрідним мистецьким центром, де на постійній основі діє ІМВ ART HALL з роботами талановитих українських художників. А тепер у нас може з'явитися можливість доторкнутися до музичного мистецтва своїми руками або стати свідками його творіння в стінах alma mater.

Для реалізації цієї ідеї нам потрібне найголовніше - музичний інструмент. Було б справді круто, якби в ІМВ звучала прекрасна музика у виконанні викладачів та студентів!

Нас з вами багато і маленький вклад кожного може допомогти зібрати необхідну суму на реалізацію нашої мрії.

Ось деталі:

Платіжні реквізити:
Одержувач: «ФОНД РОЗВИТКУ ІМВ» (адреса: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1)
Розрахунковий рахунок одержувача: №26007448085300
Код одержувача: 38726159
Банк одержувача: АТ «Укрсиббанк»
Код банку (МФО): 351005
Призначення платежу: добровільна пожертва на проект «Студентський рояль»

Детальний звіт Ви будете отримувати кожного тижня, а ми ставати на крок ближче до мрії ІМВ! І потім офіційно запрошуємо вас, наші улюблені випускники та студенти, на урочисте відкриття з крутим концертом, і звісно ж, роялем (імена всіх, хто долучився, опублікуємо на стенді поряд).

Приєднуйтесь!