Сьогодні, 15 травня 2020 року, вперше в історії ІМВ відбулася Zoom-консультація для майбутніх абітурієнтів та їхніх рідних у рамках КНУ Expo ONLINE.

Сьогодні, 15 травня 2020 року, вперше в історії ІМВ відбулася Zoom-консультація для майбутніх абітурієнтів та їхніх рідних у рамках #КНУExpoONLINE

Дистанційну зустріч з учасниками цьогорічного Загальноуніверситетського Дня відкритих дверей провів заступник директора ІМВ з науково-педагогічної роботи Ігор Олександрович Мінгазутдінов.

Гості онлайн-заходу отримали ознайомчу інформацію про наш Інститут, а також особливості вступої кампанії 2020 та навчання в ІМВ загалом, після чого почалося обговорення запитань.

Попри об'єктивну відмінність дистанційного формату від спілкування офлайн, Ігор Олександрович запевнив, що настане час, коли ми всі зустрінемося знов у стінах Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та побажав усім учасникам і майбутнім абітурієнтам успіхів у приєднанні до нашої великої родини міжнародників.

Висловлюємо щиру вдячність нашим колегам з Університету, зокрема Центру комунікацій КНУ, за організацію виняткової онлайн-події в житті нашого ЗВО, а також за те, що в умовах закритих дверей допомогли відкрити вікна.

До вашої уваги повний запис першого дня #КНУExpoONLINE 2020 з таймінгом, підготовлений командою Центра Комунікацій КНУ!

А оновлене відео з онлайн-консультації ІМВ у рамках Загальноуніверситетського дня відкритих вікон можна переглянути за посиланням.