Конкурс з міжнародного права ім. Філіпа Джессапа

Команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка вдало виступила у Національному раунді Конкурсу імені Філіпа Джессапа – найвідомішого у світі конкурсу з міжнародного публічного права. Команда Інституту у складі Ярослава Лепка, Анни Степанової, Анни Ткачової, Богдана Токарського та Сергія Ярошенка стала фіналістом. Усі члени команди увійшли до списку кращих ораторів конкурсу, а Богдан Токарський був визнаний найкращим оратором. Такий високий результат забезпечила наполеглива праця наших студентів та вагомий внесок кафедри міжнародного права Інституту, зокрема проф. О.В. Задорожнього, к.ю.н., доц. М.М. Гнатовського, к.ю.н., ас. Кориневича А.О. та аспірантки А.О. Васюренко, а також тренерів команди: Олександра Іоффе, Аліни Васюренко, Єлизавети Баданової та Антона Олександровича Кориневича, без яких було б неможливо уявити цей успіх.