«Кохання стосується кожного!» - цей вислів став лейтмотивом традиційного літературного вечору, який відбувся в Інституті міжнародних відносин 30 січня 2020 року

«Кохання стосується кожного!» - цей вислів став лейтмотивом нашого традиційного літературного вечору, який відбувся в Інституті міжнародних відносин 30 січня 2020 року.

Цього разу він мав назву «Любов це…», і, звісно ж, організатори запитали учасників, що насправді означає кохання для них самих.

Найбільше звучала думка, що «любов - це чудова можливість знайти себе в іншій людині».

Однак протилежне судження - «кохання завдає неймовірного болю» - було теж досить поширеним в аудиторії.

Відтак, погляди повністю розділилися, і кожен розпочав доводити своє бачення кохання ... читаючи вірші.

Досить часто вірші ставали піснями, які створювали неповторну атмосферу серед усіх нас.

Крім того, у багатьох віршах прослідковувалася неповторна ідея - будь щирим, і твоє кохання буде вічним!

Безсумнівно, любов - це величезна відповідальність, тому ніколи не забувайте нагадувати своїй другій половинці, наскільки вона для вас важлива.

На завершення наші ментори підбили підсумки дивовижної події, сказавши лише декілька слів:

«Кохання - це не завжди трагедія, але це шанс, який може дати тобі друге життя!»

Пам’ятайте про це протягом всього життя!