До вашої уваги колективне дослідження зовнішньої політики президента Франції Е.Макрона, проведене студентами 3 курсу спеціальності "міжнародні відносини" під керівництвом завідувача кафедри міжнародних відносин і зовнішьої політики проф. В.Манжоли

До вашої уваги колективне дослідження зовнішньої політики президента Франції Еммануеля Макрона, проведене студентами 3 курсу спеціальності "міжнародні відносини" під керівництвом завідувача кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики професора Володимира Манжоли в рамках дисципліни "Зовнішня політика країн Європи".

Ознайомитись з матеріалом можна за посиланням.

Подібного роду комплексні дослідження є можливими завдяки спільній роботі злагоджених студентських колективів разом з представниками професорсько-викладацького складу кафедр відділення міжнародних відносин.

Так, сьогодні в рамках даного відділення в нашому Інституті діє одна освітньо-професійна програма "Міжнародні відносини" для ОС Бакалавр, а також 6 магістерських програм:

"Міжнародні відносини"

"Дипломатія і міжнародне співробітництво"

"Екологічна та енергетична безпека в міжнародних відносинах" (мова навчання англійська)

"Зовнішня політика" (заочна форма навчання)

"Східноєвропейські дослідження (мова навчання англійська)

"Зовнішня політика та національна безпека"

Детальніше з ними можна ознайомитися у розділах для абітурієнтів бакалаврату та магістратури на нашому сайті.