28 березня 2014 року в Інституті міжнародних відносин відбулась відкрита лекція директора з бізнес-розвитку SPN Communications Ukraine Сергія Соколова. Слід зауважити, що зустрічі у форматі майстер-класів із цим знаним фахівцем зі студентами-міжнародниками вже стали частиною навчального процесу.

Цього разу С.Соколов зустрівся зі студентами 4 курсу спеціальності «міжнародна інформація», які вивчають дисципліну «зв’язки з громадськістю у міжнародних відносинах», і була присвячена питанню вимірювання ефективності результатів PR-діяльності.

Гість розпочав лекцію з ознайомлення студентів з основними критеріями ефективності, які застосовуються у галузі зв’язків з громадськістю та їх головними характеристиками відповідно до системи SMART. Лектор наголосив на важливості розробки загальної стратегії та планування у PR та необхідності використовувати ключові показники ефективності KPI (key performance indicator). Він докладно зупинився на принципах обрахування ключових показників ефективності (як кількісних, так і якісних), які використовуються як у міжнародній, так і в національній PR-практиці.

Лектор поділився практичним досвідом як правильно розв’язувати ситуації, коли виникають непередбачувані обставини, які істотно вливають на планові показники ефективності комунікацій, та як правильно побудувати діалог з клієнтами і партнерами за складних обставин.

Наприкінці лекції студенти активно ставили питання щодо загальної діяльності агентства, можливостей потрапити на стажування, влаштуватись на роботу, загальними правилам роботи з клієнтами. С.Соколов докладно відповів на питання майбутніх піарників.

Дякуємо нашому гостеві за змістовну лекцію, завжди раді зустрічам із провідними PR-фахівцями у стінах нашого Інституту!

Автор: Юлія Тимохова