Новини

Від щирого серця вітаємо вас зі вступом на навчання до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Цього року навчальний рік розпочинається 17 вересня.
 
Згідно з Постановою МОЗ України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 22.08.2020 р., зокрема, п. 16, який визначає протокол поведінки у випадку захворювання на COVID-19, а також враховуючи поточну епідеміологічну ситуацію в м. Києві, Інститут міжнародних відносин вимушений запровадити дистанційну форму навчання у І семестрі 2020/2021 н.р.
 
У разі покращення епідеміологічної ситуації в Києві та в Україні, це рішення може бути переглянуте.
 
Втім, 18 вересня ми запрошуємо всіх, хто має можливість, прийти до Інституту на зустрічі з представниками адміністрації, професорсько-викладацьким складом обраних вами спеціальностей та освітніх програм, які відбудуться на подвір’ї Інституту за таким графіком:
 
8:00 – ОП «Міжнародні комунікації», «Міжнародна журналістика»
9:00 – ОП «Міжнародне право», «Міжнародне приватне право», «Міжнародний судовий процес», «Європейське бізнесове право».
10:00 – ОП «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні фінанси та інвестиції»
11:00 – ОП «Міжнародні відносини», «Зовнішня політика та національна безпека», «Дипломатія і міжнародне співробітництво», «Екологічна та енергетична безпека в міжнародних відносинах», «Східноєвропейські дослідження»
12:00 – ОП «Міжнародний бізнес», «Міжнародний менеджмент та маркетинг»
13:00 – ОП «Регіональні студії»
 
 

Контакти методистів

ОР МАГІСТР

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Телефон методиста

Міжнародні відносини,  Зовнішня політика та національна безпека , Дипломатія і міжнародне співробітництво, Екологічна та енергетична безпека в міжнародних відносинах / Environment And Energy Security In International Relations

481 44 29

Міжнародне право, Міжнародне приватне право, Європейське бізнесове право/European business law , Міжнародний судовий процес/International litigation,

481 45 81

Міжнародні економічні відносини, Міжнародні фінанси та інвестиції,

481 45 18

Міжнародний бізнес

481 43 78

Міжнародні комунікації, Міжнародна журналістика

481 44 30

Регіональні студії 

481 43 31