Від щирого серця вітаємо вас зі вступом на навчання до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Цього року навчальний рік розпочинається 17 вересня.

Згідно з Постановою МОЗ України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 22.08.2020 р., зокрема, п. 16, який визначає протокол поведінки у випадку захворювання на COVID-19, а також враховуючи поточну епідеміологічну ситуацію в м. Києві, Інститут міжнародних відносин вимушений запровадити дистанційну форму навчання у І семестрі 2020/2021 н.р.

У разі покращення епідеміологічної ситуації в Києві та в Україні, це рішення може бути переглянуте.

Втім, 18 вересня ми запрошуємо всіх, хто має можливість, прийти до Інституту на зустрічі з представниками адміністрації, професорсько-викладацьким складом обраних вами спеціальностей та освітніх програм, які відбудуться на подвір’ї Інституту за таким графіком:

8:00 – ОП «Міжнародні комунікації», «Міжнародна журналістика»
9:00 – ОП «Міжнародне право», «Міжнародне приватне право», «Міжнародний судовий процес», «Європейське бізнесове право».
10:00 – ОП «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні фінанси та інвестиції»
11:00 – ОП «Міжнародні відносини», «Зовнішня політика та національна безпека», «Дипломатія і міжнародне співробітництво», «Екологічна та енергетична безпека в міжнародних відносинах», «Східноєвропейські дослідження»
12:00 – ОП «Міжнародний бізнес», «Міжнародний менеджмент та маркетинг»
13:00 – ОП «Регіональні студії»