6 лютого 2020 року відбулася урочиста церемонія випуску магістрів 5 англомовних програм Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зі вступним словом до учасників та гостей заходу звернувся директор Інституту Валерій Копійка. Він відзначив, що вже 7-й рік поспіль ми випускаємо магістрів наших англомовних програм, більш того, Інститут став першим в Університеті, який запровадив навчання студентів виключно англійською мовою. Раді та пишаємося тим, що ця ініціатива довела свою важливість і успішно розвивається – як кількісно, так і якісно. За цей час випускниками англомовних магістратур ІМВ стали 557 студентів, у тому числі 98 іноземних громадян.

Сьогодні дипломи магістрів отримують 43 випускники таких програм як «Східноєвропейські дослідження», «Міжнародні комунікації та глобальні медіа», «Міжнародний судовий процес», «Правове регулювання міжнародної торгівлі», «Міжнародний менеджмент та маркетинг». Серед них – 15 громадян іноземних держав: Азербайджану, Грузії,   Йорданії, Таджикистану, Гани, Туреччини, Ірану, Китаю, Еквадору.

Окремо було наголошено на тому, що 11 випускників, у тому числі 5 іноземних студентів нашого Інституту, завершили навчання з відмінними результатами і отримують диплом з відзнакою.

Завідувачі кафедрами приєдналися до теплих й щирих побажань магістрам ІМВ не зупинятися на досягнутому, активно примножувати свої успіхи і вдало розпочати професійну діяльність.

Саме тому в цей особливий день ми від усього серця вітаємо наших випускників-магістрів, а також їх батьків та близьких, і зичимо їм усього найкращого на їх життєвому Шляху!

Быльше фото - за посиланням

P.S. Декілька років тому Фонд розвитку Інституту міжнародних відносин започаткував збір загальноінститутської бази випускників нашого інституту. Ми прагнемо більше спілкуватися з вами, розповідати про свої успіхи та дізнаватися про ваші перемоги.

Запрошуємо усіх випускників Інституту взяти участь у формуванні бази випускників ІМВ! Залишайте контакти у реєстраційній формі нижче. Так ми зможемо повідомляти тобі про все цікаве, що відбувається у нашому Інституті, реалізовувати спільні проекти та запрошувати на інститутські заходи. А їх у нас чимало! Наприклад, у третю суботу вересня ми проводимо традиційну Велику зустріч випускників ІМВ, у квітні – День кар’єри ІМВ, упродовж року - гостьові лекції відомих людей та знаних професіоналів ринку.

Долучайтеся!

Реєстраційна форма для випускників за посиланням - http://bit.ly/31vMKbK