7 червня 2019 року відбулася урочиста церемонія випуску магістрів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зі вступним словом до учасників та гостей заходу звернувся директор Інституту Валерій Володимирович Копійка. Він відзначив, що цього року дипломи магістрів отримують 215 випускників зі спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право», «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес», «міжнародна регіоналістика» та «міжнародні комунікації». Серед них - група іноземних громадян Білорусі, Грузії, Еквадору, Узбекистану, Китаю, Російської Федерації, Таджикистану, Туреччини, Туркменістану.

Окремо було наголошено на тому, що 67 випускників нашого Інституту завершили навчання з відмінними результатами і отримують диплом з відзнакою. Це рекордна кількість тих, хто упродовж навчання в ІМВ мав лише відмінні оцінки!

Ми дуже щасливі та вдячні, що на цьому святі в якості почесних гостей з нами були

• Андрій Іванович Заяць, державний секретар Міністерства закордонних справ України.
  • Іванна Василівна Смачило, заступник міністра юстиції України.
  • Грігол Шалвович Катамадзе, президент ВГО «Асоціація платників податків України», випускник Інституту.
  • Сергій Володимирович Чорний, керуючий партнер юридичної компанії Baker&McKenzie, випускник Інституту.
  • та Михайло Каренович Бно-Айріян, заступник директора з комунікацій та міжнародного співробітництва Національної енергетичної компанії «Укренерго», випускник Інституту.

Високоповажні гості приєдналися до теплих й щирих побажань магістрам ІМВ не зупинятися на досягнутому, активно примножувати свої успіхи, вдало розпочати професійну діяльність та стати надійною опорою нашої держави.

Саме тому в цей особливий день ми від усього серця вітаємо наших випускників-магістрів, а також їх батьків та близьких, і зичимо їм усього найкращого на їх життєвому Шляху!