Новини

Пам’ятка для осіб, які прибули в Україну з-за кордону
В умовах підвищенної захворюваності на коронавірусну інфекцію, викликану штаммом вірусу COVID-19, особам, які прибули до Україну з-за кордону, насамперед, із країн, де офіційно зареєстровані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, рекомендується наступний алгоритм дій:
1. У разі відсутності скарг на погіршення самопочуття рекомендована самоізоляція терміном щонайменше – 14 днів. Якщо Ви проживаєте в гуртожитках, необхідно звернутися до гуртожитку № 14 (проспект Валерія Лобановського, 3, контактні телефони: (044) 249-80-12,(044)249-80-81) з метою забезпечення Вам ізольованого проживання та медичного контролю.
2. У випадку наявності будь-яких проявів гострої респіраторної інфекції – терміново звернутися до сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, іногороднім особам – до студентської поліклініки, особам іноземного громадянства – до страхової кампанії, з якою уладено договір.
3. У разі тяжкого стану, що унеможливлює звернення до лікаря, – телефонувати за номером 103 з метою отримання невідкладної медичної допомоги.