Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка братиме участь у регіональному раунді Міжнародних судових дебатів з права СОТ

Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка стали фіналістами Національного раунду Міжнародних судових дебатів з права СОТ (ELSA Moot Court Competition on WTO law (EMC²)), що відбувався 23-24 лютого у Львові. Цим наші студенти вибороли право брати участь у Регіональному раунді змагань, які пройдуть наприкінці березня у м. Клуж-Напока (Румунія). Університет представляють Віталій Данильченко (1 курс магістратури юридичного факультету), Марія-Христина Козій (2 курс магістратури Інституту міжнародних відносин) та Олеся Кривецька (4 курс Інституту міжнародних відносин).
Студентів готують випускниці нашого Інституту Вікторія Коцюбська та Анна Гладштейн – адвокати Адвокатської фірми «Сергій Козьяков і Партнери». Науковий керівник команди – Сергій Козьяков, доцент кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин.
EMC² - один із найпріоритетніших міжнародних проектів. Це імітовані судові дебати cистеми розв’язання спорів у рамках СОТ, у яких студенти, виступають як представники позивача чи відповідача, демонструють свої знання в праві СОТ, рівень ораторського мистецтва та інші необхідні гарному юристові навики. Робочою мовою конкурсу є англійська мова.
Змагання організовуються Європейською асоціацією студентів-правників (ELSA), участь у дебатах є відкритою для команд зі всього світу.
Після успішного виступу на національному рівні наші студенти наполегливо працюють над тим, щоб гідно представити Київський національний університет імені Тараса Шевченка у Регіональному раунді.