Щойно побачила світ нова монографія “Багатонаціональні підприємства", підготовлена провідними вченими України за редакцією завідувача кафедри міжнародних фінансів Інституту, професора Олександра Ігоровича Рогача.

Щойно побачила світ нова монографія “Багатонаціональні підприємства", підготовлена провідними вченими України за редакцією завідувача кафедри міжнародних фінансів Інституту, професора Олександра Рогача.

У монографії розглянуто сутність і поняття багатонаціональних підприємств, їх позиції у світовій економіці. Розкрито теорії багатонаціональних фірм, особливості глобальної мережевої організаціїї їх бізнесу, стратегії зарубіжної діяльності та фінансової системи. Значну увагу приділено показу впливу багатонаціональних підприємств на економічний розвиток країн, що приймають їх інвестиції, зокрема на формування експортного та науково-технічного портенціалу, людського капіталу та капіталоутворення.