Новини

Завершився черговий плідний робочий тиждень в Школі молодого українського дипломата Бізнес-Школи ІМВ

У рамках проєкту #OpenUkrainianDiplomacy за підтримки Української Асоціації зовнішньої політики відбулась онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литовській Республіці Володимиром Володимировичем ЯЦЕНКІВСЬКИМ.

За сприяння Освітнього Центру Верховної Ради України відбулась Імітаційна онлайн-гра "Засідання комітету Верховної Ради України" за головування Народного депутата Інни СОВСУН.

Онлайн-зустріч з третім секретарем Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України Ярославом ЛІНКЕВИЧЕМ. Тема лекції: "Договірно-правове оформлення державного кордону України".

Онлайн-зустріч з Катериною ЛИТВІНЧОВОЮ, яка поділилась своїм досвідом роботи Керівником апарату прем'єр-міністра України О.Гончарука та помічником заступника Голови Офісу Президента України.

Для учнів Школи, які навчаються за напрямом "ДИПЛОМАТІЯ", - онлайн-лекція координатора роботи зі студентами ІМВ, канд.політ.наук, доцента кафедри МВЗП ІМВ - Світлани АНДРУЩЕНКО.

Для учнів Школи, які навчаються за напрямом "Digital дипломатія та основи правознавства", - онлайн-лекція доктора політ.наук, доцента кафедри міжнародної інформації ІМВ, експерта Центру досконалості Жана Моне Наталії ПІПЧЕНКО.


Щиро дякуємо нашим шановним спікерам і слухачам за цікаві дискусії та чекаємо на наступні зустрічі!