Виставка закордонних освітніх програм

Міжнародне освітнє агентство DEC education запрошує школярів, студентів та їх батьків відвідати виставку, яка присвячена закордонним освітнім програмам. Захід відбудеться 2-3 лютого.

На виставці будуть представлені більш ніж 130 навчальних закладів з 25 країн. Всі учасники виставки – це відомі школи-пансіони, міжнародні підготовчі коледжі, мовні центри, університети і одні з найбільших освітніх концернів світу. Під час заходу ними буде запропоновано:

- програми GCSE/IGCSE, A-level, IB, Cambridge Pre-U, Abitur, Maturità, Schweizer Maturität (приватні школи-пансіони Великобританії та Швейцарії)
- вивчення мов під час періоду канікул в країнах Європи та Північної Америки
- довузівська підготовка (Британія, Нідерланди, США, Канада)
- в вищій освіті – бакалаврські та магістерські програми (США, Британія, Франція, Нідерланди, Литва, Естонія)
- мовні курси протягом цілого року в країнах Європи, Північної та Південної Америк, Австралії, Нової Зеландії, Китаї, Японії, ПАР.

На випускні програми середньої освіти та курси підготовки до вступу в університети будуть презентовані стипендії.
Ряд учасників виставки проведе семінари, відкриті уроки, тренінги, на яких буде приділено увагу відмінностям в навчальному процесі в різних країнах, практичним аспектам закордонної освіти, а також будуть розглянуті труднощі, з якими стикаються абітурієнти в закордонних вузах і дані поради, як їх вирішувати чи уникнути.

Вхід безкоштовний, після реєстрації на сайті dec-edu.com або за телефоном (044) 390-76-24.
Більш докладна інформація на сайті dec-edu.com.