21 листопада 2019 року відбулися відкриття Центру досконалості Жана Моне та Міжнародна науково-практична конференція «Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин» в ІМВ, яка була організована Центром.

21 листопада 2019 року відбулися відкриття Центру досконалості Жана Моне та Міжнародна науково-практична конференція «Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин» в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка була організована Центром.

У церемонії відкриття взяв участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, випускник ІМВ Дмитро Кулеба, який розповів про перспективи євроінтеграції України та звернув увагу на важливість інформування широкої громадськості про можливості співпраці України з ЄС в політичній, економічній, правовій та комунікаційній сферах.

Під час роботи конференції також відбулась спеціальна сесія «Єдиний цифровий ринок ЄС» за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу в межах проекту Центру досконалості Жана Моне «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід».

Співробітники Центру досконалості Жана Моне

Відомі українські дослідники, зарубіжні науковці, урядовці і дипломатичні працівники обговорили особливості розвитку міжнародної електронної торгівлі, а також трансформацію міжнародної торгівлі послугами, капіталообміну, валютно-фінансових відносин та міжнародної міграції робочої сили за умов діджиталізації світогосподарських зв’язків. Низка виступів була присвячена питанням захисту прав інтелектуальної власності у цифрову добу, регулювання технологій блокчейну та ринку криптовалют.

Ознайомитись з матеріалами конференції можна за посиланням.