Лекція від Шинкаренко Т.І.

16 жовтня 2019
15 жовтня 2019 року в ІМВ відбулась лекція з основ дипломатичного протоколу та етикету, яку провела Шинкаренко Тетяна Іванівна за ініціативи політико-дипломатичного клубу "Ambassador"
Теги: ІМВ, лекція

«Акторський тренаж» в ІМВ

15 жовтня 2019
Театр - це мистецтво. Вміння майстерно відігравати якусь роль на сцені - не від народження, це приходить з практикою. Як же досягнути успіху в театральному мистецтві?

Erasmus Days в ІМВ

14 жовтня 2019
11 жовтня 2019 року студенти ІМВ та гості нашого Інституту мали чудову нагоду відвідати лекцію від представників Erasmus Days в Україні

Зустріч з Ольгою Богомолець