Щира вдячність за підтримку та допомогу

9 квітня 2022
Адміністрація НН ІМВ та Фонд розвитку продовжують висловлювати подяку тим, хто долучається до ініціативи допомоги студентам та викладачам, чиє мирне життя було зруйноване темрявою російської окупації

Допомога студентам від адміністрації НН ІМВ

16 березня 2022
Адміністрація НН ІМВ прагне допомогти Вам в адаптації до нових тимчасових умов життя та посприяти тому, аби навіть закордоном Ви мали змогу продовжувати працювати в професійній сфері

Звернення ректора

24 лютого 2022
Шановна університетська спільното! Сьогодні вранці Російська Федерація розпочала війну проти України. Президент увів у дію воєнний стан. Наразі найважливіше для кожного з нас зараз – знати про власні дії та чітко їх дотримуватися.

Лекція Хом’яка Олександра Васильовича

16 лютого 2022
16 лютого 2022 р. об 11 год. 10 хв була проведена лекція Консула України в Дубаї та Північних Еміратах ОАЕ Хом’яка Олександра Васильовича на тему «Дипломатичний захист прав та інтересів акредитуючої держави та її громадян»