Результати навчання студентів ІМВ із курсу лекцій

10 травня 2018
Професор Югрен Келлер (Університет імені Фрідріха Александра, Ерланген-Нюрнберг, Німеччина) оприлюднив результати іспиту в рамках курсу лекцій «Міжнародні фінанси», котрий прослухали студенти ІМВ в березні 2018 року
Теги: ІМВ, ФАУ

Лекція арабською мовою Наджла Аль-Раїс

10 травня 2018
10 травня в ІМВ прочитала лекцію Начальник політичного, економічного та інформаційного відділів посольства ОАЕ В Києві Наджла Аль-Раїс для студентів-арабістів.

Професори ІМВ в Університеті Нікосії

2 травня 2018
Професори Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.е.н. Заблоцька Р.О. та д.і.н. Яковенко Н.Л. в рамках програми Еразмус+ прочитали курси лекцій в Університеті Нікосії (Кіпр).
Теги: ІМВ

Круглий стіл з питань медіаетики

26 квітня 2018
24 квітня 2018 року на базі Інституту міжнародних відносин було проведено Круглий стіл «Медіаетика як основа професійних стандартів: про журналістику і псевдожурналістику»