Вітаємо переможців конкурсу!

12 червня 2020
Сердечно вітаємо наших студентів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у 2019/2020 н.р.

Шановні випускники-магістри!

2 червня 2020
Ми подбали про ваш час та особливо здоров'я в умовах карантину, саме тому підготували для вас наступну приємність

Вітаємо переможців конкурсу!

2 червня 2020
Сердечно вітаємо наших студентів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у 2019/2020 н.р.

З Днем Києва!

30 травня 2020
Цими вихідними ми святкуємо День Києва! Свято величного та героїчного міста, що об'єднало як нашу країну, так і велику спільноту Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція

29 травня 2020
Теги: ІМВ

Презентація платформи "KNU Education Online"