Вітаємо на відділенні міжнародних відносин

27 серпня 2019
Вітаємо із зарахуванням до лав студентів Інституту міжнародних відносин понад 60 осіб, які отримали право на навчання за магістерськими програмами віділення міжнародних відносин.
Теги: ІМВ

Вітаємо з Днем Незалежності України!

24 серпня 2019
Вітаємо з Днем Незалежності України! Нехай кожен відчуває себе незалежним у своїх думках та діях. Хай панує мир, спокій та злагода. Нехай процвітає наша Україна!

Нова публікація

19 серпня 2019
Вітаємо професорів кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Інституту Олену Арнольдівну Коппель та Олену Станіславівну Пархомчук з публікацією навчального посібника «Міжнародні відносини ХХ століття»!

Нова публікація

14 серпня 2019
Вітаємо доцента кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Інституту Миколу Геннадійовича Капітоненка з публікацією книги «Теорія міжнародних відносин»!

Світла пам'ять В. І. Кисілю

7 серпня 2019
З великим сумом повідомляємо, що 7 серпня 2019 року пішов з життя, після тяжкої хвороби, доктор юридичних наук, професор Кисіль Василь Іванович

Світла пам'ять Олександру Горбачову

7 серпня 2019
Вранці відбулось прощання з нашим випускником, Олександром Горбачовим, який пішов з життя у п’ятницю, 26 липня, через рак легенів на четвертій стадії.

Студенти ІМВ на YICGG 2019

6 серпня 2019
15-18 липня 2019 року студенти та викладачі Інституту взяли участь у заключному етапі молодіжного конкурсу «Youth Innovation Competition on Global Governance 2019», що проходив у м. Джакарта, Індонезія.

Зустріч з представниками CASERS.org

4 серпня 2019
1 серпня 2019 року пройшла зустріч директора Інституту міжнародних відносин Валерія Копійки із представниками компанії CASERS.org на чолі з Эвгеном Урсаловим