МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

8 грудня 2017

Медіа-ініціатива студентів

7 грудня 2017
Скайп-конференції з представниками іноземних університетів впевнено входять у навчальну традицію студентів Інституту міжнародних відносин.

Відкрита лекція Георгія Почепцова

7 грудня 2017
«Хто володіє інформацією, той володіє світом». Сьогодні, в епоху цифрових комунікаційних технологій, коли соціальні мережі стали невід’ємною частиною нашого добового «раціону», а інформаційні війни вже не є чимось фантастичним

Зустріч з Послом Вайдотасом Верба

5 грудня 2017
23 листопада 2017 р. відбулася зустріч студентів спеціалізації кафедри міжнародних організацій і дипломатичної служби ІМВ та магістрів англомовного відділення ІМВ з Координатором проектів ОБСЄ в Україні Послом Вайдотасом Верба (Литва)

Гуманітарна дипломатія Мальтійського Ордену

5 грудня 2017

Тематична зустріч з Л.М. Кравчуком

30 листопада 2017
30 листопада об 11:10, в ІМВ відбулася тематична зустріч з нагоди 26-ї річниці Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року з Президентом України у 1991-1994 рр. Л.М. Кравчуком.

Зустріч з Послом Казахстану

29 листопада 2017
29 листопада 2017 року, в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Казахстану в Україні пана Ордабаєва Самата Ісламовича з Директором ІМВ, а також лекція для студентів Інституту.

Онлайн-дискусія із Дмитром Кулебою

26 листопада 2017
Нещодавно кафедра міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій разом із студентством організувала в ІМВ скайп-конференцію з Надзвичайним і Повноважним Послом Дмитром Кулебою, Постійним представником України при Раді Європи