Презентація книги

23 травня 2019
22 травня 2019 року в Інституті відбулася презентація книги «Консульська служба України: становлення та розвиток» за редакцією д.політ.н., проф. Григорія Миколайовича Перепелиці

Лекція директора юрдепартаменту Bayadera Group

21 травня 2019
20 травня 2019 року за сприяння кафедри міжнародного приватного права в Інституті відбулася лекція Тетяни Галаченко, директора юридичного департаменту Bayadera Group, щодо проблематики зобов‘язального права.
Теги: ІМВ, лекція

Лекція від фахівців Google та Ощадбанку

21 травня 2019
20 травня 2019 року студенти Інституту дізналися про провідні світові дослідницькі компанії, ребрендинг, секрети просування в YouTube на лекції від фахівців Google та Ощадбанк.
Теги: ІМВ, лекція

Pro-ecological Restructuring of Companies

20 травня 2019
Вітаємо викладачів кафедри міжнародних фінансів Олександра Рогача та Олександра Підчосу з публікацією їх розділу у монографії "Pro-ecological Restructuring of Companies:Case Studies" (2019), що була опублікована Ubiquity Press, м. Лондон, Великобрита