Cучасні секрети енергоефективності

23 квітня 2019
22 квітня 2019 року в Інституті відбулася лекція на тему “Чи стане сміття новою “нафтою”? Що можна переробляти і як на цьому можна заробляти компаніям?” від Ганни Якименко, представниці ДП “НЕК “Укренерго”.

Future Leaders’ League

23 квітня 2019
З 8 по 12 квітня студенти ІМВ Анна Сурсаєва (4МЕВ, 2 англійська група), Владислав Кушнір (4МЕВ, 2 англійська група) та Альона Бех (6МБ) відвідали Лондон, де представили Україну на фіналі міжнародного бізнес-чемпіонату Future Leaders’ League від глоба

DIPLOMATIC GREETINGS

22 квітня 2019
23 квітня 2019 року учні Школи молодого українського дипломата взяли участь в заході DIPLOMATIC GREETINGS, організованим проектом у галузі культурної дипломатії OUTLOOK та Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв.

День відкритих дверей ІМВ 2019

22 квітня 2019
20 квітня 2019 року в ІМВ пройшов День відкритих дверей, завдяки якому абітурієнти та їхні батьки дізналися детальну інформацію про наш навчальний заклад.

ІМВ - Пишаємося

22 квітня 2019
17-18 квітня у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародна економіка».

МЗС та Школа молодого дипломата

22 квітня 2019
Минулого тижня Міністерство закордонних справ вперше відкрило свої двері для юних майбутніх дипломатів – учнів Школі молодого українського дипломата на запрошення Управління публічної дипломатії МЗС України.

Міжнародна конференція щодо інфопростору Криму

21 квітня 2019
18 квітня 2019 року в Інституті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Деокупація і реінтеграція інформаційного простору Криму: міжнародно-правові та медіакомунікативні інструменти»

Пишаємося ІМВ