Конкурс есе

14 травня 2020
З 20 березня по 26 квітня 2020 року викладачами кафедр міжнародного права, порівняльного і європейського права, міжнародних відносин і зовнішньої політики було організовано конкурс есе

Вічна пам'ять

12 травня 2020
3 роки без професора Олександра Вікторовича Задорожнього. Юриста, науковця та політика світового масштабу. Завідувача кафедри міжнародного права ІМВ, Людини, котра виховала та заклала фундамент для формування багатьох поколінь фахівців вищого рівня

#ІМВ_на_карантині

11 травня 2020
Продовжуємо знайомити вас з результатами роботи наших викладачів зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання. Наразі запрошуємо дізнатися про досягнення кафедри міжнародних міедіакомунікацій та комунікативних технологій.

International Art Management

10 травня 2020
10 травня 2020 року відбувся прямий ефір на тему: «Монетизація творчої кар'єри: до і після COVID»

Перша online-зустріч з Послом

8 травня 2020
Сьогодні, 8 травня 2020 року, об 11:00 у рамках дисципліни “Міжнародне публічне право” для студентів 4 курсу спеціальності “Міжнародне право” виступив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії Олександр Сергійович Баньков.

#ІМВ_на_карантині

7 травня 2020
Раді представити вам результати роботи наших колег з кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання.