Лекції та майстер-класи в Авдіївці

17 травня 2019
З 21 по 23 квітня 2019 року співробітники кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту провели лекції та майстер-класи для службовців ВЦА, Пенсійного фонду, педагогічного складу та учнів старших класів шкіл м. Авдіївка.
Теги: ІМВ, лекція

Суботник в ІМВ

13 травня 2019
11 травня 2019 року в Інституті міжнародних відносин відбувся суботник у рамках IIR Green Days. Студенти та керівництво ІМВ добровільно долучилися до прибирання й отримали багато драйву та незабутніх емоцій