Пишаємося викладачами ІМВ!

25 квітня 2018
Пишаємося та дякуємо адміністрації, викладачам та співробітникам ІМВ, які взяли участь в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Лекція компанії Adwise.Agency.

25 квітня 2018
20 квітня до нашого інституту з цікавою лекцією завітали гості з найбільшої в Україні та Східній Європі рекламної мережі Adwise.Agency.

Суботник в ІМВ

23 квітня 2018
В рамках ІIR Green Days 21 квітня пройшов суботник на території Інституту міжнародних відносин та гуртожитку

Вітаємо студентів ІМВ з перемогою!

20 квітня 2018
13 квітня, в ІМВ відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини», в якому взяли участь 15 студентів із 13 ВНЗ України.

Зустріч із Послом ФРН

19 квітня 2018
У середу, 18 квітня, у стінах ІМВ відбулася зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Вольфгангом Райхелем для обговорення перспектив розвитку українсько-німецьких відносин.

Цикл лекцій професора Жана Де Рейта

19 квітня 2018
17-19 квітня в рамках освітньої програми «Європейські студії», що реалізується ІМВ за підтримки Фонду Якемтчука (Бельгія) проведено цикл лекцій професора Католицького університету м.Левен Жана Де Рейта на тему «Зовнішньополітична діяльність ЄС»
Теги: ІМВ

Інтереси України в Азії

18 квітня 2018
18 квітня в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла міжнародна науково-практична конференція "Інтереси України в Азії"
Теги: ІМВ

День кар'єри ІМВ

16 квітня 2018
День кар’єри ІМВ – щорічний захід Фонду розвитку ІМВ, виставка міжнародних компаній-роботодавців, орієнтована на студентів і молодих спеціалістів, зацікавлених у працевлаштуванні та стажуванні, отриманні досвіду роботи і професійному розвитку.