Перша online-зустріч з Послом

8 травня 2020
Сьогодні, 8 травня 2020 року, об 11:00 у рамках дисципліни “Міжнародне публічне право” для студентів 4 курсу спеціальності “Міжнародне право” виступив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії Олександр Сергійович Баньков.

7 травня 2020
Раді представити вам результати роботи наших колег з кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання.

7 травня 2020
Цього разу знайомимо вас із результатами роботи наших колег з відділення післядипломної освіти та заочної магістратури зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання
Теги: ІМВ

4 травня 2020
Продовжуємо знайомити вас з результатами роботи наших викладачів зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання. Наразі запрошуємо дізнатися про досягнення кафедри міжнародних фінансів.

Курс International Art Management

2 травня разом із IAM в онлайн-просторі відбулося занурення в мистецтво Мексики
Теги: ІМВ

3 травня 2020
Запрошуємо познайомитися з результатами роботи наших колег з кафедри міжнародного регіонознавства зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання.

3 травня 2020
Продовжуємо знайомити вас з результатами роботи наших викладачів зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання. Цього разу розповідаємо про кафедру іноземних мов.