Новини

9 грудня 2013 року в Залі засідань Вченої ради ІМВ відбувся фінальний етап першого сезону інтелектуально-практичної гри «PRактика»

9 грудня 2013 року в Залі засідань Вченої ради ІМВ відбувся фінальний етап першого сезону інтелектуально-практичної гри «PRактика».

Цього разу три команди боролися за перемогу та стажування в одній з провідних піар-агенцій України - SPN Ogilvy. Оцінювали виступи команд викладачі кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій  доц.Даниленко С.І., доц.Шевченко О.В., доц. Яковець А.В. на чолі з Сергієм Соколовим, директором з бізнес розвитку SPN Ogilvy.

Цього разу формат проведення вирішальної «битви» був дещо іншим – кейс для вирішення був запропонований командам вже на місці, після чого в них було півтори години, аби його опрацювати та зробити презентацію і підготувати її детальний захист.

Окрім того, відбулось урочисте нагородження переможців попереднього етапу за участю директора Інституту В.В. Копійки, який висловив своє захоплення даним проектом та роботою, яку виконують студенти ІМВ. У своєму вітальному слові до учасників фіналу як В.В.Копійка, так і Сергій Соколов зосередили увагу на важливості теоретичних знань та поєднанні їх з практичними  навичками.

Серед команд-фіналістів були наступні: «MV5 creative bureau» (Бухарєв Станіслав, Береш Тамара, Колотуха Олександра – 6МВ), «4 people» (Бєлов Костянтин, Кринична Анастасія, Сандул Олена, Щепак Ольга – 2МІ) та «Leaders Pride» (Олексій Демченко, Айсілі Кученова, Анастасія Стефанська, Максим Прокопенко – збірна 4МБ/ІЖ). 

Перемогу в запеклій боротьбі отримала команда «Leaders Pride», учасники якої отримують виграшне стажування в компанії SPN Ogilvy. 

Дякуємо всім командам, що брали участь в іграх цього сезону, чекаємо на вас в наступному!

Слідкуйте за анонсами на сторінці гри: http://vk.com/pr_gra

Автор: Ірина Білик

Фото: Віталій Коломієць