19 червня 2017 року в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч Директора Інституту В.В. Копійки з Президентом Товариства Червоного Хреста України І.Г. Усіченком

Під час зустрічі був підписаний Меморандум про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Товариством Червоного Хреста України. Згідно з положеннями Меморандуму, в Інституті міжнародних відносин створюється Молодіжний інформаційний центр Товариства Червоного Хреста України, який займатиметься поширенням навичок надання першої допомоги, розповсюдженням знань про міжнародне гуманітарне право та підготовкою матеріалів з основ міжнародного гуманітарного права. Окрім цього, фахівці Інституту міжнародних відносин залучатимуться до напрацювання змін до законодавства про Товариство Червоного Хреста України та символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та Червоного Кристала в Україні.

Прес-центр ІМВ