До вашої уваги результати конкурсу на кращу наукову роботу з навчальної дисципліни «Право міжнародних організацій» серед студентів 1-6 курсів ІМВ
Результати конкурсу на кращу наукову роботу

Конкурс відбувся за ініціативи та підтримки Кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та БО Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна".

Переможцями стали:

1 місце - Марія Шаламберідзе (3 МП).
Тема: «Правотворча діяльність міжнародних організацій»

2 місце - Дарина Ходаківська (3 МП)
Тема: «Внутрішнє право міжнародних організацій»

3 місце – Давид Каграманян ( 3 МП)
Тема: «Внутрішнє право міжнародних організацій»
та
Софія Пеньковська (2 МП)
Тема: «Співвідношення суверенітету держав-членів і наднаціональності міжнародних організацій»

Щиро вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо подальших наукових досягнень!

Урочисте вручення грошових стипендій, подяк та подарунків від Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" відбудеться після завершення карантину.

Усім учасникам заздалегідь будуть надіслані запрошення на електронну адресу.