Радіємо активному розвитку соціально-освітнього проєкту під назвою "Наукова та освітня дипломатія в Університеті" Школи молодого українського дипломата Бізнес-Школи ІМВ. Ділимося з вами подробицями чергової онлайн-лекції від Євгена Кудрявця.
Соціально-освітній проект "НАУКОВА ТА ОСВІТНЯ ДИПЛОМАТІЯ В УНІВЕРСИТЕТІ" від Школи молодого українського дипломата Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка в партнерстві з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка спрямований на популяризацію української освіти та науки, особистостей, які репрезентують світу досягнення українських вчених, освітян, "амбасадорів від освіти та науки", які голосно представляють світові українські здобутки.

Серед них - Євген КУДРЯВЕЦЬ - заступник директора Центру ЮНЕСКО "Мала академія наук України", директор міжнародної платформи освітньої дипломатії EUROJAS, представник України в раді CERN та виконавчій Раді MILSET EUROPE, магістр міжнародної економіки КНУ ім.Т.Шевченка, магістр міжнародного права ІМВ.

Пан Євген запропонував увазі учасників зустріч-презентацію "ОСВІТНЯ ДИПЛОМАТІЯ: ПОТУЖНИЙ ГОЛОС УКРАЇНИ В СВІТІ".

• Освітня дипломатія - це можливість показати Україну світу за допомогою інтелектуального потенціалу та професіоналізму.

• Інструменти Освітньої дипломатії: створення позитивного іміджу України в світі; професіоналізм; активна присутність; надійність; гордість; голос українця; синергія; свобода і самоідентифікація; освітня дипломатія як образ життя.

Відео зустрічі з Євгеном Кудрявцем доступне на Фейсбук-сторінці та Youtube-каналі Школи.

Школа щиро дякує пану Євгену за цікаву зустріч, розкриття можливостей "Руху Освітньої Дипломатії", відповіді на чисельні запитання.

Школа вдячна проректору з науково-педагогічної роботи КНУ ім.Т Шевченка Володимиру Анатолійовичу БУГРОВУ за сприяння в організації зустрічі та підтримку важливого соціально-освітнього проекту.

Дякуємо всім учасникам!

До нових зустрічей в проєкті "НАУКОВА ТА ОСВІТНЯ ДИПЛОМАТІЯ В УНІВЕРСИТЕТІ"!

Ведучі зустрічі - засновниці, партнерки Школи, автори проекту - к.е.н., Рилач Наталія, к.е.н., Хмара Марина.