Щиро вітаємо всіх наших колег-науковців зі святом пошуку істини – Днем науки в Україні!

У цьому контексті завжди згадуємо те, що ще 1995 року указом Президента України Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка було визначено головним навчально-методичним центром з підготовки на базі повної середньої загальної освіти фахівців для роботи у сфері міжнародних відносин і зовнішньої політики України.

Саме тому глибоко вдячні всім нашим співробітникам, зокрема представникам професорсько-викладацького складу, котрі вже 25 років невтомно допомагають втілювати ІМВ це високе призначення!

Так, на базі Інституту, окрім профільних 12 кафедр та ряду технічних лабораторій, галузевого відділу Наукової бібліотеки імені М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка, функціонують такі наукові проєкти, як Центр досконалості Жана Моне, Центр арабських студій, Науково-дослідницька студентська лабораторія «СНІЛ-5», Навчально-науковий центр «Синтез» та низка інших.

Тож ми бажаємо всім нашим колегам, котрі щоденно
працюють над новаторськими дослідженнями, реалізацією прогресивних наукових ініціатив та розвитком молодого покоління науковців, невичерпної наснаги та успіхів!