4 травня 2019 року в Школі молодого українського дипломата Бізнес-школи Інституту відбулась імітаційна гра «Модель Ради Безпеки ООН»

4 травня 2019 в Школі молодого українського дипломата Бізнес-школи Інституту міжнародних відносин відбулась імітаційна гра «Модель Ради Безпеки ООН» за головування Надзвичайного і Повноважного Посла України, Президента Української асоціації зовнішньої політики Хандогія Володимира Дмитровича та за підтримки та участі Заступника Міністра Молоді і спорту України Яреми Олександра Йосиповича, а також Спеціаліста із зв'язків з громадскістю Офісу ООН в Україні Олени Лаби , яка виступила на відкритті з презентацією "Діяльність ООН в Україні та світі". В організації та проведенні гри також взяли участь студенти Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Черних Владислав та Асланова Еліза.

Проведення Моделей ООН спрямовано на налагодження діалогу між учасниками, які представляють різні держави, що входять до складу ООН, обговорення та аналіз світових проблем, ведення диспутів, переговорів, пошук консенсусу та прийняття відповідальних рішень. За результатами засідання приймається спільна Резолюція з пропозиціями щодо конкретних дій, спрямованих на вирішення проблеми. На Моделі Ради безпеки ООН в Школі представники 15 держав-членів обговорили та прийняли резолюцію з питання "Екстренне засідання Ради безпеки ООН з питання введення миротворчих сил на Донбасі".

Сучасна українська молодь - це наступне покоління світових лідерів, які обов'язково дадуть ефективні відповіді на глобальні виклики нового світового порядку. Спільною роботою з Українською Асоціацією зовнішньої політики , Міністерством молоді і спортуПредставництвом ООН в Україні Школа молодого українського дипломата має своєю місією підтримку молоді, спрямування, зацікавлення, формування глобального способу мислення та залучення до аналізу та вирішення загальносвітових питань, ознайомлення з можливостями для розвитку та розкриття потенціалу та здібностей кожної молодої людини. Школа  молодого українського дипломата висловлює подяку партнерам за підтримку та співпрацю.

Беручи участь в Моделі Ради безпеки ООН, учні Школи молодого українського дипломата Інституту стають частиною міжнародної дипломатичної спільноти. Навчаючись, переймаючи унікальний досвід видатних дипломатів, вони залучаються до вирішення глобальних проблем. Школа молодого українського дипломата щиро дякує Надзвичайному і Повноважному Послу, Президенту Української асоціації зовнішньої політики Хандогію Володимиру Дмитровичу за вагомий внесок у виховання молодого покоління майбутніх дипломатів.