25 квітня 2019 року на спортивному майданчику Інституту вперше відбулися спортивні змагання між студентами та викладачами в рамках IIR Green Days
А як ви заряджаєтесь позитивом перед травневими святами?
Так, 25 квітня 2019 року на спортивному майданчику Інституту вперше відбулися спортивні змагання між студентами та викладачами в рамках серії заходів IIR Green Days. Їхньою метою є популяризація спорту серед широкого кола родини ІМВ.

Викладацький та адміністративно-технічний склад нашого Інституту представляли: викладач кафедри «Міжнародні відносини та зовнішня політика» Володимир Борисович Дальський, викладачка кафедри «Міжнародна інформація» Оксана Миколаївна Фролова, викладачка кафедри «Міжнародна регіоналістика» Ірина Олександрівна Волошенко, викладач кафедри «Міжнародна інформація» Андрій Сергійович Сіренко та найбільш спортивний електрик ІМВ Віталій Москаленко.

Гравцями команди студентів цього разу стали: секретар РС Андрій Буз, голова Спортивного департаменту Ради студентів Андрій Огієвський, студентка 4МЕВ Дар’я Благовісна, студент 1МВ Андрій Волківський та студент 1МЕВ Влад Сьомка.

Суддями змагань були: директор Інституту, професор Валерій Володимирович Копійка,
координатор з виховної роботи в Інституті Андрущенко Світлана Вікторівна, та Іщенко Олена Валентинівна, викладачка кафедри фізичного виховання.

Ведучим - Богдан Костюк

Змагання складалися з трьох етапів:

1. інтелектуального, де учасники повинні були давати відповіді на запитання, пов’язані зі спортом;
  2. спортивного, який складався з трьох естафет;
  3. командного, де переможцем міг стати лише згуртований колектив.

У цікавій та драйвовій боротьбі перемогу здобула команда викладачів, водночас як всі учасники, так і глядачі, отримали величезний заряд позитивних емоцій та вражень.

Захід було організовано за сприяння Культурного департаменту Ради студентів ІМВ, Кафедри фізичного виховання ІМВ та Спортивного департаменту Ради студентів ІМВ.

Більше фото можна знайти за посиланням