Новини

5 лютого 2020 року в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч із українським телеведучим, актором, автором та копродюсером низки гумористичних шоу Сергієм Притулою
Зустріч пройшла у форматі “Questions & Answers”. Ось приклади питань від студентів:
 
Як починається  Ваш день?
 
Особливих фішок немає; головне – це прокинутися в правильному місці та в правильному оточенні. Проте у команди шоу “Вар’яти” є спеціальні ритуали перед виходом на сцену: прокричати урочисте “Агу!” або ж заспівати декілька рядків з пісні “Personal Jesus”.
 
Скільки годин Ви спите?
 
Приблизно 4-5 години на добу. Пан Сергій переконаний, що це гріх, і особливо для молоді, проспати третину свого життя.
 
Як Ви ставитесь до “культу особи”, зокрема, своєї особи у “Вар’ятах?”
 
“Я не люблю тотальну демократію, бо в творчості – це шлях в нікуди”. Телеведучий переконаний, що “культ особи” повинен бути, наприклад, у студентів чи навіть в усіх українців. Проте лише за умови, що це особистість правильна та гідна.

Коли Ви зрозуміли, що сцена – це Ваше призначення?
 
Після невдалої практики в університеті, пан Сергій на старших курсах почав працювати на радіо, брав участь в КВК, і саме тоді він зрозумів, що саме це йому подобається робити. “Йдіть туди, куди душа лежить”.
 
Насамкінець Сергій Притула зізнався, що не може працювати в проектах з людьми, яких він не любить, і що навіть тактильний контакт є для нього надзвичайно важливим.

Звісно ж, запитань було набагато більше. Пан Сергій відповів на усі, нічого не приховуючи. Тому всі ми дуже вдячні йому за щирість, гумор, оригінальність, смішні історії з життя та, звісно ж, прекрасну українську мову.