З 19 по 21 червня 2019 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка перебувала делегація Університету Західної Македонії (м. Козані, м. Кастропія, Греція).
З 19 по 21 червня 2019 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка перебувала делегація Університету Західної Македонії (м. Козані, м. Кастропія, Греція) на чолі з д.екон.н., професором Євангелосом Сіскосом, проректором з магістерских програм, професором кафедри міжнародних та європейських економічних студій.

До складу делегації також увійшли:

Теодора Антаніадоу, фінансовий директор Університету Західної Македонії, Константіна Дарвіду, к.екон.н, адміністративний директор магістерських програм Університету Західної Македонії, а також Константінос Янакіс, к.екон.н., викладач Університету Західної Македонії.

Від Інституту дану делегацію супроводжував завідувач кафедрою міжнародних фінансів Інституту, д.екон.н., професор Рогач Олександр Ігорович.

Гості провели переговори з директором Інституту, д.політ.н., професором Копійкою Валерієм Володимировичем. Обговорили питання запровадження спільних магістерських програм, а також видання спільного наукового журналу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Університету Західної Македонії.

Окрім цього члени делегації долучилися до святкування 20-річчя кафедри міжнародних фінансів, а також урочистої церемонії випуску студентів відділення післядипломної освіти та заочної магістратури.