У вівторок, 14 травня 2019 року, Інститут відвідала делегація Посольства Азербайджанської Республіки в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Азером Худієвим

У вівторок, 14 травня 2019 року, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідала делегація Посольства Азербайджанської Республіки в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Азером Худієвим. Сторони обговорили питання співробітництва закладів вищої освіти України і Азербайджану. На зустрічі був підписаний Меморандум про співробітництво між Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Нахічеванським державним університетом. Після зустрічі з директором Інституту Валерієм Володимировичем Копійкою пан Посол прочитав лекцію студентам Інституту на тему "Роль Азербайджанської Республіки в формуванні регіональної безпеки Каспійського і Чорноморського басейнів", а також поспілкувався зі студентами.