Фільм Наталії Іванівни Джими, викладача кафедри іноземних мов ІМВ

"Welcome back Everyone!". Підготовка майбутніх дипломатів для роботи в медійному просторі.

"Публічний характер сьогоднішньої дипломатії робить необхідною підготовку фахівців, які вміють працювати в медіапросторі, переконуючи мільйони потенційних прихильників через об'єктив телекамери або екран найновішого смартфона. Тому навчання медійним технологіям як важливої складової дипломатичної професії знаходиться в центрі інноваційних навчальних програм кафедри міжнародних комунікацій та комунікативних технологій.

Сьогодні маю честь представити кіноверсію англомовного курсу "Welcome back, Everyone!" (Автор - Джима Н.І., старший викладач кафедри іноземних мов), в основі якого - драмо-педагогічна концепція навчання майбутніх дипломатів навичкам ведучого-модератора: роботі перед камерою, володінням жестами і артикуляцією, ораторською майстерністю, медійною грамотністю і дипломатичною емпатією.

Дякую кафедрі іноземних мов за плідну співпрацю та професійну педагогічну діяльність."

Завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій
і комунікативних технологій