2 вересня 2019 року відбулася традиційна урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Але цей рік – особливий, адже вже наступного місяця ми відзначаємо 75-річний ювілей Інституту міжнародних відносин.

Зі вступним словом до учасників та гостей заходу звернувся директор Інституту Валерій Володимирович Копійка. Він відзначив, що цього року новими студентами ІМВ стало 497 чоловік, які здобули це право у нелегкому змаганні. Адже конкурс цього року був високим – загалом по Інституту він склав понад 30 осіб на місце.

Із посвятою в студенти першокурсників та їхніх рідних прийшли привітати також і високоповажні гості: ректор Університету, академік НАН України Леонід Васильович Губерський; міністр закордонних справ України у 2007-2009 рр., випускник Інституту, Володимир Станіславович Огризко; міністр закордонних справ України у 1998-2000 та 2005-2007 рр., народний депутат України, народний депутат України 4-8 скликань Верховної Ради України, випускник Інституту, Борис Іванович Тарасюк; заступник міністра закордонних справ України у 2007-2010 рр., представник України при Європейському Союзі у 2010-2015 рр., заступник голови Адміністрації Президента України у 2015-2019 рр., випускник Інституту, Костянтин Петрович Єлісєєв.

У президії також були члени Вченої ради Інституту, у залі – рідні й близькі наших першокурсників, співробітники дипломатичного корпусу.

На тлі важливих суспільно-політичних процесів, що охопили всі сфери нашого суспільства, особлива відповідальність покладається і на наш Інститут як головний навчально-методичний центр держави у справі підготовки фахівців-міжнародників.

Усвідомлюючи цю відповідальність, колектив ІМВ нарощує зусилля по вдосконаленню своєї діяльності за кращими зразками національної і зарубіжної освіти аби забезпечувати належну якість освітньої, наукової і виховної роботи.

Саме тому, шановні першокурсники, вітаючи сьогодні вас, наше молоде поповнення, ми щиро бажаємо, щоб студентські роки стали цікавим, змістовним та плідним періодом у вашому житті. Водночас висловлюємо впевненість, що вже в недалекому майбутньому ви примножите добрі традиції міжнародників, і ваші знання будуть спрямовані служінню нашій Вітчизні.

Більше фото - за посиланням