26 листопада 2018 року в Інституті міжнародних відносин відбувся найочікуваніший захід цієї осені від Культурного департаменту – батл «Хто зверху? IIR Edition 2018».

Запальний ведучий, карколомні конкурси та пильні дивоглядки – усі ці особливості телевізійної гри було відтворено в рамках нашого Інституту. За пальму першості по обидва боки сценічного майданчика змагалися не представники різних статей, а команди викладачів та студентів. Раунд за раундом запал гравців усе зростав, адже так приваблював таємничий призовий кейс.

Глядачі отримали неймовірне задоволення від харизматичності гравців, їх оригінальних відповідей та дотепів ведучого. Захопливими були також і проміжні питання з жартівливої статистики. Чи знали ви, наприклад, що 73% студентів особливо чепуряться перед важким іспитом і більш як 60% викладачів святкують закінчення сесії? Так-так, студенте, це – не лише твоє свято.

Студентство показало високий рівень проникливості та ерудованості, проте що ближче до фіналу, то з більшим відривом їх переганяли викладачі, здобувши в результаті засекречений кейс із солодощами, якими радо пригощали охочих.

Дякуємо Департаменту культури ІМВ, всім учасникам і глядачам, а також вітаємо переможців!

До наступних зустрічей!

Автор - К. Оніщук