Наші видання

"Міжнародник"

«Міжнародник» – студентське видання Інституту міжнародних відносин, що пише про і для студентів, викладачів та випускників ІМВ. Це не тільки джерело актуальної інформації, а й платформа для обміну ідеями та власним досвідом.

Перша редакція почала свою роботу у 1997 році, а найперший номер студентської газети був опублікований у чорно-білому варіанті у форматі А3. Поступово видання перейшло на кольоровий А4 формат. Як правило, друкована версія «Міжнародника» виходить двічі на семестр. 
За роботою редакції також можна слідкувати в соціальних мережах – на каналах видання  у Telegram та Facebook.
 
За історію свого існування «Міжнародник» працював над великою кількістю різноманітних рубрик. Сьогодні видання представлене такими основними рубриками:
 
«За лаштунками» – розповідаємо про масштабні заходи Інституту з погляду організаторів та розкриваємо секрети підготовки учасників.
 
 «Elegantia diplomatis» – рубрика, у якій ми розбираємо особливості сучасного дипломатичного протоколу та тенденцій у світовій політиці.

«Бути завідувачем кафедри» – інтерв’ю із завідувачами кафедр Інституту, у рамках яких ми спілкуємося з очільниками кафедр про особливості навчання в ІМВ раніше та сьогодні.

«Ніколи не читайте» –  рубрика, у якій викладачі рекомендують книги, що неодмінно мають бути у твоєму mustread-списку.
 
«ІМВ без кордонів» – знайомимося із студентами-іноземцями, що навчаються в ІМВ, говоримо про враження від навчання та від України загалом.
 
«Обмінюємося досвідом» – інтерв’ю зі студентами, що брали участь у програмах обміну чи мають участь навчання за кордоном.
 
«Ті, що творять» – рубрика про унікальні проекти, ініціативи та стартапи студентів та випускників ІМВ.
 
«Публікуй» – рубрика, у які ми знайомимося з поезією та прозовими творами наших студентів. 
 
«Свисток» – рубрика про спортивні події Інституту, інтерв’ю зі студентами та викладачами, що професійно займаються спортом.
 
Усі номери «Міжнародника» можна знайти за посиланням 

Також підписуйтеся на канал видання в Telegram 

 
 
Редакція: 
 
Шеф-редактор – Сергій Даниленко, завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій відділення «Міжнародна інформація», головний редактор – Діана Назарук (ІІІ МП), дизайн – Владислава Кіскіна (ІІІ МК), Сергій Шемлій (ІІ МВ), верстка – Дарина Чередник (ІІІ МК), фотограф – Владислава Лапай (ІІ МБ), редколегія – Ольга Завідовська (ІІІ МВ), Тетяна Гопкало (ІІІ МП), Дар’я-Олександра Загоруй (ІІІ МП), Вероніка Вознюк (ІІ МП), Руслана Болкун (ІІ МП), автори «За лаштунками» – Катерина Коркішко (ІІ МК), Анастасія Голумбйовська (ІІ МК), Поліна Смоляр (ІІ МК), Кирило Охріменко (ІІ МК), Христина Лозінська (ІІ МК),авторка «Elegantia diplomatis» – Галина Тюфанова (V МП), Мар’яна Юхно (ІІ МП), Андрій Черевик (І КР), авторка «Бути завідувачем кафедри» – Катерина Михайлова (ІІ МЕВ), автори «Ніколи не читайте» – Руслана Болкун (ІІ МП), Катерина Оніщук (ІІ МП), авторка «ІМВ без кордонів» – Емілія Мамішова (І МБ), авторка «Обмінюємося досвідом» – Ірина Мусієнко (ІІ МП), автори «Ті, що творять» – Станіслав Врублевський (ІV МВ), Софія Пеньковська (ІІ МП), автор «Свисток» – Іван Хлиста (ІІ МП). 
 

 
За довідками звертатися:
+38 (098) 033 9633 – Діана Назарук (@Diana_Nazaruk)
 
 
 
«Вісник Ради студентів»
 
«Вісник Ради студентів» - це інформаційне видання Ради студентів Інституту міжнародних відносин. Якщо Ви цікавитеся новинами ІМВ та діяльністю Ради студентів Інституту, приєднуйтеся до кола наших читачів!
 
Що два тижн наше видання інформуватиме Вас про найважливіші та найцікавіші події Інституту і не тільки. Слідкуйте за життям ІМВ разом з нами! Наша головна мета - донести до Вас лише найкориснішу інформацію.
 
«Вісник Ради студентів» завжди відкритий для нових ідей та готовий до співпраці. Якщо Ви бажаєте стати частиною нашої команди або просто поділитися цікавою інформацією, звертайтеся до Редакційної колегії.
 
Якщо Ви бажаєте отримувати найсвіжіші випуски «Вісника Ради студентів» у себе на пошті - долучайтесь до Google-групи розсилки електронної версії нашого видання на visnyk.iir . Для цього надішліть нам свій запит у довільній формі на електронну адресу: visnyk.iir@gmail.com
 

Редакційна колегія - visnyk.iir@gmail.com

Корнієнко Ксенія
тел.: +38 (095)  574 15 38
e-mail: ksenia8kornienko@gmail.com
Головний редактор