Наші видання

"Міжнародник"

«Міжнародник» – студентське видання Інституту міжнародних відносин, яке пише про і для наших студентів, викладачів та випускників. Це не тільки джерело актуальної інформації, а й платформа для обміну ідеями та власним досвідом.

 

Перша редакція почала свою роботу в 1997 році, а перший номер студентської газети був опублікований у чорно-білому варіанті у форматі А3. Поступово видання перейшло на кольоровий формат А4. Як правило, друкована версія «Міжнародника» виходить двічі на семестр. 

За роботою редакції також можна слідкувати в соціальних мережах – на каналах видання  у Telegram та Facebook.          

За історію свого існування видання «Міжнародник» працювало над великою кількістю різноманітних рубрик. Сьогодні видання представлене такими основними рубриками:
 

«За лаштунками» — розповідаємо про масштабні заходи Інституту з погляду організаторів та розкриваємо секрети підготовки учасників.
«Обмінюємося досвідом» — інтерв’ю зі студентами, що брали участь у програмах обміну, іноземцями та їхні враження від навчання в Україні.
«Travel blog» — поради щодо ефективного відпочинку та топ-місця куди дійсно варто поїхати та насолодитися атмосферою.
«Відверта розмова» — тут ми будемо мати змогу спілкуватися з викладачами, головами департаментів та іншими цікавими людьми.
«Ukrainian role models» — розповіді про відомих людей українського шоу-бізнесу, що змогли продемонструвати свій талант усьому світу.
«Дайджест цікавинок» — найактуальніші новини останнього часу.
 
 

Усі номери «Міжнародника» можна знайти за посиланням

Також підписуйтеся на канал видання в Telegram та Instagram.

 

За довідками звертатися:

+38 (098) 175 9586 – Куссуль Юлія (@Kussul_Yulia)
 
 

 
Редакція видання "Міжнародник" 
 
 
 

«Вісник Ради студентів»
 

«Вісник Ради студентів» – це інформаційне видання Ради студентів Інституту міжнародних відносин. Якщо Ви цікавитеся новинами ІМВ та діяльністю Ради студентів Інституту, приєднуйтеся до кола наших читачів!
 

Що два тижні наше видання інформуватиме Вас про найважливіші та найцікавіші події Інституту і не тільки. Слідкуйте за життям ІМВ разом з нами! Наша головна мета – донести до Вас лише найкориснішу інформацію.
 

«Вісник Ради студентів» завжди відкритий для нових ідей та готовий до співпраці. Якщо Ви бажаєте стати частиною нашої команди або просто поділитися цікавою інформацією, звертайтеся до Редакційної колегії.
 

Якщо Ви бажаєте отримувати найсвіжіші випуски «Вісника Ради студентів» у себе на пошті – долучайтесь до Google-групи розсилки електронної версії нашого видання на visnyk.iir . Для цього надішліть нам свій запит у довільній формі на електронну адресу: visnyk.iir@gmail.com