Новости

Відкрита лекція керівника групи радників Служби Віце-прем’єр-міністра України Олега Волошина

10 жовтня 2013 року до Інституту міжнародних відносин завітав випускник спеціальності «Міжнародні відносини», керівник групи радників Служби Віце-прем’єр-міністра України, директор Департаменту інформаційної політики України 2010-2013 років Олег Волошин

Його відкрита лекція проходила в рамках навчально-практичного майстер-класу «Комунікація ХХІ століття», розробленого кафедрою міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій. У повністю щирій та відкритій атмосфері пан Волошин поділився зі студентами-міжнародниками – переважно майбутніми медійниками, піар-агентами та аналітиками – враженнями від роботи та отриманим досвідом у прес-службі Міністерства закордонних справ. У своєму виступі Олег Анатолійович розповів про відносини прес-служби із політиками та журналістами, пояснив важливість використання новітніх медіа – соціальних мереж – у роботі прес-відділу, дав корисні поради щодо працевлаштування студентів. Легкий для сприйняття та невимушений стиль подачі інформації, яскраво змальовані курйозні випадки на роботі, влучні відповіді допитливим слухачам – у промові Олег Анатолійович майстерно поєднав корисну теорію із реаліями роботи в МЗС. Наприкінці зустрічі пан Волошин відкрив власний секрет успіху на службовій ниві: за усіляких обставин залишатися професіоналом та намагатися працювати там, де подобається.

Студенти висловлюють подяку Олегові Волошину за змістовну лекцію та чекають на продовження майстер-класу!

Автор: Юлія Решітько

Фото: Андрій Панчишин