Наукове товариство студентів та аспірантів

Наукове товариство студентів та аспірантів

Наукове товариство студентів і аспірантів Інституту міжнародних відносин було створено у 1993 році. Товариство успадкувало кращі традиції Українського Наукового Студентського Товариства Університету Св. Володимира, заснованого 1918 року, Наукового Студентського Товариства (НТС) Київського державного університету. Першим головою НТСА став Р. А.Кривоніс, який зараз працює в Інституті доцентом кафедри країнознавства. У 2004 році було ухвалено чинний Статут НТСА.

Нинішнім Головою НТСА є студентка III курсу спеціальності «Міжнародне право» Владислава Бойко. НТСА Інституту міжнародних відносин входить до Союзу НТСА Київського національного університету. Тепер кількість учасників НТСА Інституту складає близько 200 студентів та аспірантів.

Головним органом НТСА є Загальні Збори, які проводяться раз на рік та у яких беруть участь всі члени НТСА. Загальні Збори НТСА обирають Голову НТСА, затверджують Першого заступника Голови НТСА та Секретаря НТСА. Для керування поточною роботою Голова НТСА формує Координаційну Раду, до якої входять голови відділень НТСА (всього їх нараховується 6: «Міжнародних відносин», «Міжнародного права», «Міжнародних економічних відносин», «Міжнародного бізнесу», «Міжнародної інформації» та «Країнознавства»),

Традиційними заходами, що проводяться НТСА, є науково-практичні конференції «Актуальні проблеми міжнародних відносин» та «Шевченківська Весна». За підсумками цих конференцій найкращі статті молодих учених друкуються в журналі ІМВ «Актуальні проблеми міжнародних відносин». Зусиллями НТСА було проведено низку конференцій та круглих столів, присвячених питанням європейської та євроатлантичної інтеграції України, зовнішньої політики іноземних держав, кризових ситуацій на Кавказі, Близькому Сході, у Східній Азії.

Щорічно проводяться моделювання роботи міжнародних організацій, таких як ООН, ЄС, НАТО. Команди студентів інституту беруть участь в багатьох інтелектуальних іграх та судових змаганнях. Протягом останніх років НТСА ІМВ займає провідні позиції серед наукових товариств Київського національного університету імені Тараса Шевченка та вищих навчальних закладів України за рівнем та кількістю учасників наукових заходів, які проводяться.

Голова НТСА: Владислава Бойко

E-mail: sasp.iir@gmail.com

Програми конференцій:

ПРОГРАМА Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА» (29 березня 2018 року )

Збірник тез конференції «Шевченківська Весна - 2017»

„Шевченківська весна. Сучасний стан науки: досягнення, проблеми та перспективи розвитку” 21 березня  2013 року (ЧАСТИНА 1)