Наукове товариство студентів та аспірантів

Наукове товариство студентів та аспірантів

Наукове товариство студентів і аспірантів Інституту міжнародних відносин було створено у 1993 році. Товариство успадкувало кращі традиції Українського Наукового Студентського Товариства Університету Св.Володимира, заснованого 1918 року, Наукового Студентського Товариства (НТС) Київського державного університету. Першим головою НТСА  став Р.А.Кривоніс, який зараз працює в Інституті доцентом кафедри країнознавства. У 2004 році було ухвалено чинний Статут НТСА.

Нинішнім Головою НТСА є студент III курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Володимир Різніченко.

НТСА Інституту міжнародних відносин входить до Союзу НТСА Київського національного університету. Тепер кількість учасників НТСА Інституту складає більше 100 студентів та аспірантів.

Головним органом НТСА є Загальні Збори, які проводяться раз на рік та у яких беруть участь всі члени НТСА. Загальні Збори НТСА обирають Голову НТСА, затверджують Першого заступника Голови НТСА та Секретаря НТСА. Для керування поточною роботою Голова НТСА формує Координаційну Раду, до якої входять голови відділень НТСА (всього їх нараховується 6: «Міжнародних відносин», «Міжнародного права», «Міжнародних економічних відносин», «Міжнародного бізнесу», «Міжнародної інформації» та «Країнознавства»), Перший заступник та Секретар НТСА.

Традиційними заходами, що проводяться НТСА, стали науково-практичні конференції «Актуальні проблеми міжнароднихвідносин» та «Шевченківська Весна. Сучасний стан науки: досягнення, проблеми та перспективи розвитку» (з 2002 року), в яких активну участь беруть студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України та інших держав. За підсумками цих конференцій найкращі статті молодих учених друкуються в журналі ІМВ «Актуальні проблеми міжнародних відносин».

Зусиллями НТСА було проведено низку конференцій та круглих столів, присвячених питанням європейської та євроатлантичної інтеграції України, зовнішньої політики іноземних держав, кризових ситуацій на Кавказі, Близькому Сході, у Східній Азії. Щорічно проводяться моделювання роботи міжнародних організацій, таких як ООН, ЄС, НАТО.Команди студентів інституту беруть участь в багатьох інтелектуальних іграх та судових змаганнях.

Протягом останніх років НТСА ІМВ займає провідні позиції серед наукових товариств Київського національного університету імені Тараса Шевченка та вищих навчальних закладів України за рівнем та кількістю учасників наукових заходів, які проводяться.

      

Голова НТСА: Володимир Різніченко

Заступник Голови НТСА: Олеся Рибалко
Науковий секретар НТСА: Катерина Баклан

   

 

E-mail: sasp@ukr.net

Програми конференцій:

„Шевченківська весна. Сучасний стан науки: досягнення, проблеми та перспективи розвитку” 21 березня  2013 року (ЧАСТИНА 1)