Першокурснику

Привіт, першокурснику!

 

Продовжуючи тему позанавчального життя, хочемо познайомити тебе з нашими улюбленими культурними заходами. Це лише незначна частка всього, що відбувається в Інституті, - однак саме вона складає план-мінімум, необхідний для повного занурення у світ подій ІМВ.

Отож, наш список "must-visit":

  • Художні експозиції в ІМВ Hall Art Gallery. Чи знали ви, що хол нашого Інституту є за сумісництвом картинною галереєю? Озирніться,  зайшовши до будівлі, - і побачите, що доторкнутися до творів молодих українських митців (як в прямому, так і в переносному сенсі) може кожен! Виставки регулярно оновлюються, тож отримати порцію натхнення перед парами можна майже круглорічно :)
  • День кар’єри - захід, під час якого попит і пропозиція зустрічаються в одному місці. В цей день ти можеш  поспілкуватися з представниками різних організацій, поставити їм питання щодо умов/вимог до працевлаштування або навіть запланувати стажування в омріяній компанії.
  • "Веселка країн" - улюблена розвага всіх без винятку ІМВшників! Це свято культур і традицій, під час якого кожен курс представляє окрему країну: її національні страви, одяг, історію та звичаї, - доповнюючи все це сучасним баченням і креативом. Брейк від арабських шейхів чи іспанська корида? Запевняємо, на "Веселці" можливо і не таке!
  • "Містер і Міс Дипломат" - змагання , традиційно приурочене до відзнаки Дня дипломата 22 грудня. Завдання конкурсу покликані перевірити учасників на наявність якостей та знань, необхідних для професійного успіху в дипломатичній кар'єрі: оратоські здібності, кмітливість, етикет, знання історії та іноземних мов. Тож радимо якщо не побувати у ролі конкурсанта, то хоч раз стати глядачем цього видовища.
  • "Благодійний Бал ІМВ" - нова традиція, яка дійсно зачарувала з першого погляду. Це класичний віденський бал, присвячений тематиці весни та квітів. На гостей чекала класична музика від живого оркестру, фуршетний стіл із келихом шампанського, запрошені зірки та незабутні емоції від виступів дебютантів. Ми радимо обов'язково завітати цієї весни та закружляти у незабутньому вальсі зі своїм партнером чи партнеркою!

 

 

Привіт, першокурснику!

Ми вітаємо тебе з першим днем навчання в дружніх стінах #ІМВ! Ми впевнені, що після того, як ти отримав студентський квиток, життя заграло новими фарбами. Проте ми не забуваємо про те, що деякі аспекти життя Інституту ще не були висвітлені для тебе.

Тому сьогодні ми відповімо на питання: ЯК ЗНАЙТИ МОГО ВИКЛАДАЧА?

Ні, звичайно, ми не натякаємо на те, що ти не встигнеш одразу всіх запам'ятати, проте чому ризикувати? Нижче ми прикріпимо посилання на викладачів усіх кафедр Інституту міжнародних відносин, а також на його керівництво та їх контакти. Знай в обличчя тих, хто буде поряд протягом 4 років!

Адміністрація ІМВ

МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ
Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики 
Кафедра міжнародних організацій та дипломатичної служби

МІЖНАРОДНЕ ПРАВО
Кафедра міжнародного права
Кафедра міжнародного приватного права
Кафедра порівняльного та європейського права

МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ
Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин
Кафедра міжнародних фінансів

МІЖНАРОДНІ КОМУНІКАЦІЇ
Кафедра міжнародної інформації
Кафедра міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій

МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС
Кафедра міжнародного бізнесу

КРАЇНОЗНАВСТВО
Кафедра країнознавства

КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ 

 

Успіхів у навчанні! Нехай перший тиждень в ІМВ запам'ятається лише позиивними емоціями!

#я_першокурсник_ІМВ

 

Привіт, першокурснику!

 

Ми продовжуємо знайомити тебе зі студентським життям, а саме сьогодні розповімо про РІЗНИЦЮ МІЖ РІЗНИМИ ВИДАМИ КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ, бо впевнені, що ти сьогодні не раз почуєш такі слова, як залік та екзамен.

 

Саме тому, читай наш пост!

Залік - це попередня оцінка знань студента. Залік не має оцінки в національній шкалі. За його результат студенту в заліковку виставляється «зараховано» або «не зараховано», тобто позначку про те, чи знає студент тему хоча б на ""трійку"" чи ні. В один і той же день може проходити кілька заліків. Нездані заліки рівнозначні недопуску. Проте за Болонською системою оцінювання, студенту все ж таки нараховуються бали по 100-бальній шкалі (від 20 до 40) і саме вони додаються до твоєї фінальної оцінки (до 60 - незадовільно, 60-74 задовільно, 75-89 - добре, 90-100 - відмінно).

Заліки здають під час залікової тижня, коли ще тривають інші пари. Залік може проходити у формі тесту, ділової гри, відповідей по квитках або захисту проекту.

 

Іспит - це підсумкова оцінка знань студента з конкретної дисципліни. Його проводять в період екзаменаційної сесії. В один день має проходити не більше одного іспиту.

Перед здачею дають кілька днів на підготовку. Студентам за 2-4 тижні видають список питань, які потім будуть розбиті на екзаменаційні квитки - до трьох питань в кожному. Перед іспитами викладачі влаштовують консультації, де дають роз'яснення з питань. Бажано на них приходити і задавати питання. 
Іспит зазвичай проводиться у формі усного опитування по квитках. Крім питань про теорію, в квитку бувають практичні завдання: аналіз реального випадку або рішення задачі. Викладач також може задавати додаткові питання понад наявні в квитку.

Результати іспиту оцінюються за національною шкалою, де найвища оцінка - «відмінно», нижча - «незадовільно», та Болонською 100-бальною шкалою (40 балів). Оцінки відразу ж після здачі оголошують студенту. Отримані на іспиті оцінки потім йдуть в диплом. Якщо студент отримав за іспит ""незадовільно"", то він повинен прийти на перездачу.

Отож, все не дуже складно, як ти бачиш!

Успіхів сьогодні та на першому тижні навчання!

#я_першокурсник_ІМВ

 

 

Привіт, першокурснику!

Чи готовий ти вже прийти наступного тижня в найкращий вуз країни? Ми намагаємося зробити якнайбільше, щоб ти зовсім не хвилювався і був готовий до перших днів навчання.

Пам'ятаємо, як у школі було все просто: у тебе були тільки уроки, на яких і інформацію пояснювали, і матеріал був закріплений практично.

Проте в Інституті, існує РІЗНИЦЯ МІЖ ВИДАМИ АУДИТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, і на різних парах перед тобою стоять різні завдання. 

Тому пропонуємо тобі сьогодні ознайомитися з тим, що ж таке лекції, а що таке семінари.

Лекція (від лат. «Lectio» - читання) - форма навчання, коли викладач усно викладає (читає) значний за обсягом навчальний матеріал. Лекція - це монолог викладача, який може супроводжуватися слайдами або візуальним відображенням на дошці. При цьому основним завданням слухачів є отримання і запам'ятовування (рекомендуємо ще й конспектувати) нової інформації.

Семінар (від лат. «Seminarium» - школа) - це продуманий і підготовлений діалог на задану тему. Семінари проводяться для повторення і закріплення вже знайомого матеріалу. На семінарі викладач обговорює зі студентами найбільш актуальні питання зачепленої теми, акцентує увагу на тонкощах і нюансах, роз'яснює проблемні моменти.
Також, семінари - це саме ті пари, на яких ти будеш отримувати бали для подальшої оцінки. Викладач також повідомляє тему наступного семінару, аби ти міг підготуватися та виступити зі своєю відповіддю.

Отож, ази пояснені, а ми чекаємо на тебе в понеділок об 11:00 для того, аби зустрітися!

#я_першокурсник_ІМВ

 

Привіт, першокурснику!

Як тобі вже відомо, в Інституті немає щоденників, до яких ти точно звик за 11 років навчання в школі. Ні, це не значить, що не треба виконувати домашнього завдання (повір, його буде предостатньо). Проте тепер ти зіштовхнешся з розкладом ІМВ, не дуже зрозумілим на перший погляд.

Для того, аби тобі не було занадто важко, ми підготували невеличку інструкцію для того, щоб ти не запитував себе ЯК ЗРОЗУМІТИ РОЗКЛАД?

Почнемо з того, що розклад ти можеш знайти за посиланням.

Вертикальні голубі лінії розділяють розклад за курсами, горизонтальні за днями тижня. Отож, дивись поки що тільки перший стовпець!

Якщо ти подивишся на інструкцію, прикріплену до поста, то зможеш проаналізувати розклад понеділка разом з нами.

№1 - День тижня
№2 - Час проведення пари
№3 - Розподіл пар (найчастіше семінарів) за академічними групами (слідкуй за стовпцем своєї академіної групи)
№4 - Розподіл пар за лінгвістичними групами (слідкуй за стовпцем своєї лінгвістичної групи) - виключно пари з іноземної мови
№5 - Пари, записані на всю довжину рядка - лекції, на яких мають бути присутні усі студенти курсу
№6 - Пари, записані на довжину певних академічних груп - семінари, на яких мають бути присутні студенти певних академічних груп
№7 - Пари, розклад яких змінюється за тижнями (верхній/нижній) відповідно за розташуванням. Дізнатися, який саме зараз тиждень ти зможеш на дошці оголошень біля своєї кафедри.
№8 - Номер аудиторії

№9 - Твій викладач.

З огляду на прожиті роки, мусимо додати, що іноді лекції/семінари можна відрізняти за номером аудиторії: 
Лекції проходять в аудиторіях: 31-38, 21-23. 
Усі інші аудиторії - для семінарів та пар з іноземної мови.

Сподіваємося, що змогли пояснити тобі ази для того, щоб ти був готовий до першого дня навчання.

 

#я_першокурсник_ІМВ

 

 

Привіт, першокурснику!

Ми сподіваємося, що все ж таки, ти дійсно зацікавлений в тому, що зможеш дізнатися від нас протягом двох тижнів.

Навчання, навчанням, але ми впевнені, ти задавався питанням: ДЕ СМАЧНО ПОЇСТИ ТА ДОБРЕ ВІДПОЧИТИ? Ще не знаєш? Ми йдемо до тебе! 

Перше, що ми маємо зазначити, це 3 найважливіші пункти нашого Інституту: двоповерхова їдальня з найсмачнішими пиріжками, "Віденські булочки" та кафе на задньому подвір'ї.

Біля входу в Інститут, на тебе завжди будуть чекати привітні бариста. А зовсім поруч знаходяться "Dominos", "Пузата Хата", "NLSN and Friends" та інші заклади.

Для того, аби твоя бабуся залишалася спокійною, прикріпляємо карту з усіма поміченими закладами.

До зустрічі!

#я_першокурсник_ІМВ

 

Привіт, першокурснику!

Ми продовжуємо надавати тобі інформацію первинного значення для того, аби твої перші дні навчання запам'яталися лише позитивними емоціями.

Найбільше першокурсники хвилюються, що можуть заблукати в Інституті міжнародних відносин.

Отож, ЯК НЕ ЗАГУБИТИСЯ В ІМВ? 

Звичайно, ми можемо запевнити, що аудиторії розташовані дійсно дуже зручно, проте найкраще буде - показати. Саме тому ми пропонуємо тобі КАРТУ ІМВ.
Зберігай її швидше у свій смартфон та будь впевнений у своїх силах!

Успіхів тобі! Чекаємо на тебе 3-го вересня!

#я_першокурсник_ІМВ

Привіт, першокурснику!

Ми вітаємо тебе зі вступом до ІМВ та приєднання до великою дружньої родини студентів! 

Розуміємо, що ти дуже хвилюєшся через те, що починається новий етап твого життя, але хочемо запевнити, що студенські роки - найкращі, тому не варто боятися змін.

Для того, аби твої перші тижні пройшли легко, прес-центр ІМВ та Рада Студентів ІМВ створили невеличкий проект #я_першокурсник_ІМВ. Протягом двох тижнів, ми розмістимо необхідну інформацію для тебе, аби ти знав ЩО, ДЕ, КОЛИ та ЯК відбувається у наших рідних стінах. Отож, слідкуй за хештегом #я_першокурсник_ІМВ і тобі точно гарантується спокій у першозначних аспектах навчання в Інституті.

Сьогодні почнемо з найлегшого та найважливішого: ДЕ ШУКАТИ АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЇ В ІМВ? 

Нижче ми прикріпляємо посилання на офіційні сторінки Інституту міжнародних відносин та Ради студентів ІМВ, на яких тебе чекають "найсвіжіші" анонси, новини та повідомлення. 

ОФІЦІЙНІ СТОРІНКИ ІМВ: 
Анонси 

Новини

Офіційна сторінка FB

Офіційна сторінка Instagram 

Офіційний канал Telegram

 

 

ОФІЦІЙНІ СТОРІНКИ РАДИ СТУДЕНТІВ ІМВ:
Офіційний канал Telegram 

Офіційна сторінка FB 

Офіційна сторінка Instagram 

Канал 20 гуртожитку Telegram 
 

Залишайся з нами на зв'язку! Успіхів!

 

До уваги першокурсників!

Для того, аби полегшити вступ до дружньої родини ІМВ майбутніх студентів першого курсу та допомогти в перших кроках отримання вищої освіти в стінах нашого навчального закладу, куратори - студенти старших курсів, готові поділитися з Вами необхідним досвідом, відповісти на будь-які запитання.

Знайомимо Вас з кураторами 2020-2021 навчального року:

 


:small_red_triangle:Кириченко Дмитро - @Ostap_panko

:small_red_triangle:Квашук Даниїл - @DanielKvashuk

:small_red_triangle:Швайка Олександр - @sanchopanca651

:small_red_triangle:Крошко Андрій - @andriikroshko

:small_red_triangle:Лебедь Інна - @inna_lebed


:star2: Тетяна Чубата - @ciabattka

:star2: Євгеній Куценко - @Jay_Ks

:star2: Діана Уланова - @anaidos

:star2: Владислав Корті - @VladislavStein

:star2: Артем Логачов - @DonbasWarrior

 


:dizzy: Богомаз Денис - @denis_vott

:dizzy: Онищук Єлизавета - @lizaonyshchuk

:dizzy: Коваль Андрій - @king_andrew_ready

:dizzy: Ячник Тетяна - @IpatiyPotiy

:dizzy: Дібров Максим - @drapail


:small_orange_diamond:Величко Данило - @Danikc

:small_orange_diamond:Паюк Олена - @elnpk

:small_orange_diamond:Харченко Анна - @kharchenkoanna

:small_orange_diamond:Дяченко Софія - @yoursunlight

:small_orange_diamond:Рафальська Вікторія - @rafalska_ya


:round_pushpin:Іванов Віталій - @vitalii_i

:round_pushpin:Дмитренко Аліна - @Alitniss

:round_pushpin:Поліщук Анастасія - @nastessie_x

:round_pushpin:Мамчій Олесандра - @AlexMamchii

:round_pushpin:Біловусяк Андрій - @abilovusiak

 


:small_blue_diamond: Сторожинецький Тарас - @Taras_Storozh

:small_blue_diamond: Афоніна Соломія-Софія - @afonina_god

:small_blue_diamond: Макієвська Катерина - @makievskaya_kateryna

:small_blue_diamond: Ваславська Карина - @vasssk

:small_blue_diamond: Круглян Станіслава - @stani_slavka