Школа молодого українського дипломата

Школа молодого українського дипломата є проєктом, який  відповідає Державній молодіжній політиці України. Завдяки Школі ми допомагаємо молоді зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, консолідуємо дипломатичні установи, державні органи влади, громадський сектор та бізнес з метою надання для молодих людей інструментів мотивації та можливостей для подальшого професійного розвитку саме в Україні.

Школа має партнерську підтримку Української асоціації зовнішньої політики, яка об'єднує дипломатів найвищого рангу Надзвичайних та Повноважних Послів, а також Міністерством молоді та спорту та Заступником Міністра молоді та спорту Яреми Олександра Йосиповича. Крім того, Школа співпрацює на партнерських засадах з Представництвом ООН в Україні, Медіа-центром Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, проєктів у сфері культурної дипломатії OUTLOOK, Управлінням публічної дипломатії МЗС України, а також Дипломатичною академією імені Г. Удовенка про МЗС, медіа-групою Diplomat, Посольствами іноземних держав."

Запис на курс навчання: телефон 050-380-18-40. 

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/diplomatschool2019

 

З 5 жовтня 2019 р. розпочався новий етап навчання в Школі молодого дипломата Бізнес-школи ІМВ. Заняття в Школі відбуваються по суботах за напрямами "Дипломатія" та "Економічна дипломатія". За декілька занять лекції учням Школи прочитали Надзвичайні і Повноважні Посли та високорангові дипломати.

Так, Посол України Юрій Феодосійович Малько поділився унікальним досвідом роботи в Посольствах України в Марокко, Йорданії та Румунії.

Дипломатія, за його словами, це цікава і захоплююча сфера діяльності, де ви своєю особистою працею можете зробити конкретний внесок у дво-та багатосторонні відносини держав і з радістю бачити результати роботи.  Надзвичайний і Повноважний Посол України Юрій Анатолійович Ладний ознайомив учнів з основами дипломатичної роботи, дав визначення основним поняттям.

Учні Школи прослухали лекції Радника Першого класу Миколи Миколайовича Кулініча щодо особливостей сучасної української дипломатичної служби, к.п.н. Романа Костянтиновича Петюри про міжкультурну дипломатію, к.ф-м н. Марини Віталіївни Грисенко щодо особливостей кар'єрного коучингу. Водночас слухачі напряму навчання "Економічна дипломатія" мали змогу дізнатись з лекцій к.е.н, доц. Марини Петрівни Хмари про основні риси успішного проєкту, а на лекції к.е.н., доц. Вікторії Сергіївни Карп про правила маркетингу. Крім цього, перед учнями виступив випускник Школи Матвій Шевченко, поділившись власним досвідом створення та діяльності Громадської організації Волонтери Школярі.

Співзасновник ШМУД к.е.н., старший наук співробітник Наталія Михайлівна Рилач: «Школа молодого українського дипломата є проєктом, який  відповідає Державній молодіжній політиці України. Завдяки проєкту ми допомагаємо молоді зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, консолідуємо дипломатичні установи, державні органи влади, громадський сектор та бізнес з метою відкриття та надання для молодих людей інструментів та можливостей для знаходження мотивації для подальшого професійного розвитку в Україні».