Школа молодого українського дипломата

Школа молодого українського дипломата є проєктом, який  відповідає Державній молодіжній політиці України. Завдяки Школі ми допомагаємо молоді зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, консолідуємо дипломатичні установи, державні органи влади, громадський сектор та бізнес з метою надання для молодих людей інструментів мотивації та можливостей для подальшого професійного розвитку саме в Україні.

Школа має партнерську підтримку Української асоціації зовнішньої політики, яка об'єднує дипломатів найвищого рангу Надзвичайних та Повноважних Послів, а також Міністерством молоді та спорту та Заступником Міністра молоді та спорту Яреми Олександра Йосиповича. Крім того, Школа співпрацює на партнерських засадах з Представництвом ООН в Україні, Медіа-центром Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, проєктів у сфері культурної дипломатії OUTLOOK, Управлінням публічної дипломатії МЗС України, а також Дипломатичною академією імені Г. Удовенка про МЗС, медіа-групою Diplomat, Посольствами іноземних держав."

Запис на курс навчання: телефон 050-380-18-40. 

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/diplomatschool2019

Офіційний сайт: https://diplomatschool.education
 

Співзасновник Школи молодого українського дипломата, к.е.н., старший наук співробітник Наталія Михайлівна Рилач: «Школа молодого українського дипломата є проєктом, який  відповідає Державній молодіжній політиці України. Завдяки проєкту ми допомагаємо молоді зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, консолідуємо дипломатичні установи, державні органи влади, громадський сектор та бізнес з метою відкриття та надання для молодих людей інструментів та можливостей для знаходження мотивації для подальшого професійного розвитку в Україні».