Лекція доцента Антона Кориневича

лекція

15 квітня 2024 року пан Антон Кориневич, к.ю.н., посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, доцент кафедри міжнародного права нашого Інституту, провів відкриту англомовну лекцію для студентства Київського національного університету ім. Т. Шевченка, під час якої розповів про те, як Україна використовує міжнародні договори за своєї участі для боротьби з Російською Федерацією на міжнародно-правовому фронті, про перспективи створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, а також про інші виклики, що постали перед юристами-міжнародниками на службі Української держави в умовах повномасштабного вторгнення Російської Федерації, та про специфіку дипломатичної роботи в умовах війни.

Захід було організовано доценткою кафедри міжнародного права ННІМВ к.ю.н. Ольгою Поєдинок