Дошка памʼяті українських героїв
![Міндарьов Ілля Дмитрович](/sites/default/files/styles/large/public/2023-12/%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2.png?itok=uRdcSeQr)
Ілля народився в Харкові і відзначився як видатний студент Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Уже на четвертому курсі Харківської юридичної академії Ярослава Мудрого Ілля вирішив виступити на захист своєї країни і пішов у ЗСУ.
У 2022 році він продовжив свою освіту в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальності "Міжнародне право". Він був дуже обдарованим студентом і мав усі шанси отримати диплом з відзнакою.
У серпні 2023 року Ілля одружився.
10 грудня 2023 року Ілля загинув, мужньо захищаючи Україну.
Низький уклін і співчуття родині Героя! Герою - вдячність, честь і памʼять!
![Цісельський](/sites/default/files/styles/large/public/2024-02/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%87%D1%96-9.png?itok=Y0wICavq)
У бою за Україну на Херсонщині 6 грудня 2023 року загинув випускник Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КНУ 2019 року майор Михайло Цісельський.
У 2017 році Михайло вступив до ННІ міжнародних відносин КНУ. У 2019 році отримав диплом магістра за спеціальністю "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" та здобув кваліфікацію "Експерт з суспільно-політичних питань (зовнішня політика та міжнародна діяльність)".
Інститут: "Михайло був старшим від своїх однокурсників. Знали, що військовий. Дуже хороша людина. Добрий, відвертий. Був старостою групи".
За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).
Низький уклін і співчуття родині Героя
Герою - вдячність, честь і памʼять!
Герої не вмирають!
![Іван Тіньков](/sites/default/files/styles/large/public/2024-01/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%87%D1%96-6.png?itok=JmCn7-wV)
31 рік, молодший лейтенант Збройних сил України, випускник ННІ міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Героїчно загинув 6 червня 2022 року в селищі Піски Донецької обл., захищав територіальну цілісність і Незалежність України.
У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Іван Тіньков навчався за фахом «Міжнародна інформація» в ННІ міжнародних відносин, у 2012 році отримав диплом спеціаліста.
Завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій і комунікативних технологій ННІ міжнародних відносин Сергій Даниленко згадує: «Іван був із тих студентів, які запам’ятовуються, із якими можна дискутувати на рівних, ділитися досвідом. Університет схиляє голови перед тими студентами й випускниками, які захищають Україну, і ставить своїм завданням передавати пам'ять про наших героїв наступному поколінню молодих людей».
За мирне небо над Україною, за те, щоб українські діти могли народжуватися й зростати у вільній та успішній країні, – віддав життя молодший лейтенант ЗСУ, випускник Шевченкового університету Іван Тіньков. Пам’ятати про це – наш обов’язок.