Дошка памʼяті українських героїв

Image
​​Міндарьов Ілля Дмитрович
​​Міндарьов Ілля Дмитрович

Ілля народився в Харкові і відзначився як видатний студент Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Уже на четвертому курсі Харківської юридичної академії Ярослава Мудрого Ілля вирішив виступити на захист своєї країни і пішов у ЗСУ.

У 2022 році він продовжив свою освіту в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальності "Міжнародне право". Він був дуже обдарованим студентом і мав усі шанси отримати диплом з відзнакою.

У серпні 2023 року Ілля одружився. 

10 грудня 2023 року Ілля загинув, мужньо захищаючи Україну. 

Низький уклін і співчуття родині Героя! Герою - вдячність, честь і памʼять!

Image
Цісельський
Цісельський Михайло Іванович

У бою за Україну на Херсонщині 6 грудня 2023 року загинув випускник Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КНУ 2019 року майор Михайло Цісельський.

У 2017 році Михайло вступив до ННІ міжнародних відносин КНУ. У 2019 році отримав диплом магістра за спеціальністю "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" та здобув кваліфікацію "Експерт з суспільно-політичних питань (зовнішня політика та міжнародна діяльність)".

Інститут: "Михайло був старшим від своїх однокурсників. Знали, що військовий. Дуже хороша людина. Добрий, відвертий. Був старостою групи".

За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно)

Низький уклін і співчуття родині Героя

Герою - вдячність, честь і памʼять!

Герої не вмирають!

Image
Іван Тіньков
Тіньков Іван

31 рік, молодший лейтенант Збройних сил України, випускник ННІ міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Героїчно загинув 6 червня 2022 року в селищі Піски Донецької обл., захищав територіальну цілісність і Незалежність України.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Іван Тіньков навчався за фахом «Міжнародна інформація» в ННІ міжнародних відносин, у 2012 році отримав диплом спеціаліста.

Завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій і комунікативних технологій ННІ міжнародних відносин Сергій Даниленко згадує: «Іван був із тих студентів, які запам’ятовуються, із якими можна дискутувати на рівних, ділитися досвідом. Університет схиляє голови перед тими студентами й випускниками, які захищають Україну, і ставить своїм завданням передавати пам'ять про наших героїв наступному поколінню молодих людей».

За мирне небо над Україною, за те, щоб українські діти могли народжуватися й зростати у вільній та успішній країні, – віддав життя молодший лейтенант ЗСУ, випускник Шевченкового університету Іван Тіньков. Пам’ятати про це – наш обов’язок.