Бізнес-школа

Ми, IIR Business School, є міжнародною освітньою платформою, мета якої – розвивати сучасні практичні навички та зв’язки клієнта для успішної побудови бізнесу та особистісного росту.

Наша місія – відібрати з величезного потоку інформації найнеобхіднішу та найкориснішу; якісно та зрозуміло донести її до слухача, піклуючись про його комфорт, час, особисті потреби і, перш за все, внутрішній розвиток.

Ми віримо в те, що успішний бізнес будується не тільки на розумінні основних термінів, принципів та процесів, а й на внутрішній гармонії його засновника.

Для нас важливо, щоб випускники IIR Business School не тільки засвоїли нові навички, але й отримали заряд енергії та натхнення для постановки та реалізації нових цілей, як у бізнес-сфері, так і в повсякденному житті.

Існує багато бізнес-шкіл, які пропонують свої послуги на ринку, але тільки ми маємо таку сильну базу, як Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, що відомий високим рівнем викладання етикету, дипломатії, переговорів та іноземних мов.

Наші слухачі – впливові, успішні, харизматичні, цікаві, – вони мають чудові зв‘язки, люблять подорожувати, постійно вчитися чомусь новому та вміють перетворювати свою мрію в роботу, а роботу в хоббі.

Наразі ми пропонуємо курси у 6 напрямках:

  1. Візуальна аналітика
  2. Маркетинг
  3. Мотивація
  4. Бізнес-етикет
  5. Підготовка до IELTS
  6. Essay writing
  7. Teenagers business school
  8. Школа молодого українського дипломата


А також вищу швейцарську освіту за програмою МВА від Swiss Montreux Business School!
 


 

Наші контакти

Телефон: 067-777-81-99

Пошта: office@iirbs.com

Instagram: @iir_business_school

Telegram

Facebook