Центр кар'єри та працевлаштування

Вітаємо Вас на сторінці Центру кар’єри та працевлаштування Інституту!

Нашою метою є надання допомоги студентам та випускникам ІМВ у сфері працевлаштування. Завдяки довготривалому співробітництву з провідними українськими й іноземними компаніями, громадськими організаціями та державними установами, співробітники Центру залучатимуть потенційних роботодавців, а також поширюватимуть відповідну інформацію серед студентів. Співробітництво передбачає - надання повного та часткового працевлаштування, стажування, проходження навчально-виробничої та переддипломної практик, консультації та тренінги.

Інститут міжнародних відносин - це провідний вищий навчальний заклад, що готує спеціалістів у сфері міжнародного права, міжнародних комунікацій, міжнародного бізнесу, міжнародних економічних відносин, країнознавства та міжнародних відносин. Один раз на рік Центр кар’єри буде проводити Ярмарок з працевлаштування за участі авторитетних вітчизняних та міжнародних фірм, організацій, державних установ, які зацікавлені у перспективних студентах. У той же час студенти та випускники ІМВ матимуть змогу ознайомитися з вакансіями, що є на ринку праці, та вирішити, де працювати в майбутньому.

На нашій сторінці роботодавці можуть розмістити інформацію про діяльність своєї організації, заходи, які вони проводять у найближчий час, а також вакансії для студентів та випускників. Студенти та випускники можуть не тільки ознайомитися з інформацією, яку надає Центр кар’єри та працевлаштування, а також залишити своє резюме, що буде в закритому доступі з можливістю перегляду зацікавленими роботодавцями.

Інститут міжнародних відносин запрошує до співпраці  компанії, громадські організації та державні установи і сподівається на довготривале та перспективне партнерство, адже в нашому Інституті навчаються найкращі українські студенти та студенти з інших країн світу.

Студентів та випускників ІМВ ми закликаємо розміщувати свої резюме на нашій сторінці, а також відвідувати ярмарки з працевлаштування, щоб визначити своє майбутнє вже сьогодні.

Студенти та випускники можуть не тільки ознайомитися з інформацією, яку надає Центр кар’єри та працевлаштування, а також залишити своє резюме, що буде в закритому доступі з можливістю перегляду зацікавленими роботодавцями.

Зразок резюме можна завантажити за лінком.

Резюме подається файлом у форматі PDF загальним обсягом одна сторінка А-4.

 

Контакти

Співробітництво зі студентами:

Волкова Наталія Миколаївна

 

Співробітництво з роботодавцями:

Вітюк Вікторія Валентинівна

Глухова Дар'я Андріївна (gdarja03@gmail.com)


 кім. 106а, тел.481-44-81

e-mail: career@clouds.iir.edu.ua

Офіційна сторінка у facebook

та контактний номер 093 772 2123