Вступне слово директора

Директор, доктор політичних наук,
професор Валерій Володимирович Копійка

Мрій! Пізнавай! Будь упевненим!

У сучасному швидкоплинному світі, сповненому виром подій, різноманіттям пропозицій та калейдоскопом можливостей, молода людина, котра обирає життєвий шлях і очікує втілення заповітних мрій, постає перед непростим вибором. Це твердження справедливе й щодо обрання навчального закладу, роки навчання в якому визначать майбутнє особистості. Саме тоді людина й шукає справжні, істинні орієнтири.

Національним брендом вищої освіти у сфері підготовки дипломатичного корпусу України вже протягом більш, ніж семи десятиліть залишається Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Основа цього – яскраві та змістовні, сповнені традицій та досвіду поколінь історія й сьогодення нашої Alma mater як підрозділу кращого університету України європейського зразка. Тут класична вища школа з її фундаментальними науково-педагогічними підходами органічно поєднується із новітніми методиками викладання та наукового пошуку, що втілюються в англомовних програмах, програмах подвійних дипломів, майстер-класах, ярмарках вакансій тощо.

Гармонічне поєднання цих чинників сприяло перетворенню Інституту на кузню з підготовки фахівців-міжнародників для нашої країни та світу, серед яких шість керівників вітчизняного МЗС, парламентарі, голови дипломатичних представництв за кордоном, а також цей список розширюють колишній Президент України Петро Порошенко, глави парламентів, міністри, відомі політики та дипломати закордонних держав.

У стінах нашого Інституту сформовано наукові школи у галузі міжнародних відносин, міжнародних економічних відносин та міжнародного права.

Тут втілюється Мрія навчатися у провідному виші країни, що гартує вольові якості молодої людини.

Це місце, де панує Натхнення навчатися і задоволення від процесу пізнання. Цей творчий стан наповнює життя дівчини чи юнака змістом, гартує особистість, формує її світогляд та громадянську позицію.

Тут народжується відчуття Упевненості через здобуті знання, на які можна опертися в подальшому житті.

Основою корпоративної єдності та патріотизму випускників ННІМВ є Вдячність за отримані в Інституті знання, їх ґрунтовний теоретично-прикладний рівень.

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин сьогодні – це визначальна складова життя сучасної молодої людини!

Концепція розвитку Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2020-2025 рр.